PL
  • English
  • Čeština
  • Español
  • Italiano
  • Deutsch
  • Français
Login

3A. Aktualizacja ekstrudera MK3

Menu

3A. Aktualizacja ekstrudera MK3

3A. Aktualizacja ekstrudera MK3
Dotyczy:
Ostatnia aktualizacja 2 years ago
3A. Aktualizacja ekstrudera MK3
 Poziom trudności
Bardzo trudny
 Kroki
65
 Dostępne języki
CSDEENESFRIT

Krok 1 Narzędzia niezbędne w tym rozdziale

Narzędzia niezbędne w tym rozdziale
Narzędzia niezbędne w tym rozdziale
Szczypce do obcinania opasek zaciskowych
Klucz imbusowy 2,5 mm do śrub M3
Klucz imbusowy 2 mm do wyrównania nakrętek
Klucz imbusowy 1,5 mm do śrub M2

Krok 2 Kilka wskazówek na początek

Kilka wskazówek na początek
Kilka wskazówek na początek
Kilka wskazówek na początek
To jest najtrudniejszy i najważniejszy etap - nie spiesz się, zrób to uważnie. Prawidłowy montaż ekstrudera jest kluczowy.
Torebka ze śrubami i nakrętkami zawiera śruby M3x20 i M3x18 - oddziel je od siebie, aby nie pomylić ich przy montażu! Zwracaj szczególną uwagę na instrukcje i użyj śrub M3x20 w odpowiednich miejscach.
Trzymaj magnesy oddzielone od siebie, w dużym odstępie. Mogą się wzajemnie uszkodzić!
Hotend MK3S+ wymaga krótszej rurki PTFE w porównaniu do MK3S (więcej informacji tutaj: help.prusa3d.com/PTFE-MK3S+).
Zwróć szczególną uwagę na prowadzenie przewodów. Jeśli pominiesz którąś z instrukcji, konieczne będzie rozmontowanie ekstrudera.
Ta torebka zawiera dodatkowe śruby i nakrętki. Nie przejmuj się, jeśli po zakończeniu montażu zostaną w niej jakieś elementy.

Krok 3 Przygotowanie części korpusu ekstrudera

Przygotowanie części korpusu ekstrudera
Przygotowanie części korpusu ekstrudera
Do kolejnych etapów przygotuj:
Extruder-body (korpus ekstrudera) (1x)
Adapter-printer (adapter dźwigni) (1x)
FS-lever (dźwignia czujnika filamentu) (1x)
Dalszy ciąg listy w kolejnym kroku instrukcji

Krok 4 Przygotowanie części korpusu ekstrudera

Przygotowanie części korpusu ekstrudera
Przygotowanie części korpusu ekstrudera
Do kolejnych etapów przygotuj:
Śruba M3x18 (1x)
Śruba M3x10 (1x)
Nakrętka kwadratowa M3nS (2x)
Nakrętka M3n (2x)
Kulka stalowa (1x)
Magnes 10x6x2 (1x)
Magnes 20x6x2 (1x)

Krok 5 Montaż korpusu ekstrudera

Montaż korpusu ekstrudera
Montaż korpusu ekstrudera
Montaż korpusu ekstrudera
Montaż korpusu ekstrudera
Weź nakrętkę M3nS i wsuń ją w gniazdo w korpusie ekstrudera (Extruder-body). Upewnij się, że jest wsunięta do końca.
Ustaw ją przy użyciu klucza imbusowego.
Wkręć śrubę M3x10 w nakrętkę. Dokręć ją tylko odrobinę, ponieważ później i tak będziemy musieli zamontować tu czujnik SuperPINDA.
Weź dwie nakrętki M3n i wsuń je w gniazda.
Użyj techniki wciągania nakrętki.
Obróć korpus ekstrudera (Extruder-body) i wsuń jedną nakrętkę M3nS w gniazdo, do końca.
Weź mniejszy magnes (10x6x2) i wsuń go ostrożnie w dźwignię czujnika (FS-lever). Większość magnesu schowa się w środku części drukowanej.

Krok 6 Montaż dźwigni czujnika filamentu

Montaż dźwigni czujnika filamentu
Montaż dźwigni czujnika filamentu
Montaż dźwigni czujnika filamentu
Umieść dźwignię czujnika (FS-lever) w korpusie ekstrudera.
Dokręć część śrubą M3x18. Dokręcając upewnij się, że dźwignia może się swobodnie poruszać.
UWAGA: zwróć szczególną uwagę na wykonanie tego prawidłowo, inaczej czujnik nie będzie działał!!!
Umieść większy magnes (20x6x2) w korpusie ekstrudera (Extruder-body). Będzie wystawać:
Nieprawidłowe ustawienie: magnesy przyciągają się, więc dźwignia kieruje się w lewo.
Prawidłowe ustawienie: magnesy odpychają się, więc dźwignia kieruje się w prawo.

Krok 7 Montaż kulki stalowej

Montaż kulki stalowej
Montaż kulki stalowej
Montaż kulki stalowej
Weź adapter dźwigni (Adapter-printer) i umieść w nim stalową kulkę.
Spróbuj obrócić kulkę we wszystkich kierunkach, aby upewnić się, że porusza się bez przeszkód.
Jeśli jej ruch nie jest gładki, to wyciągnij ją i oczyść wnętrze gniazda w części drukowanej.
Umieść adapter z kulką w korpusie ekstrudera. Zwróć uwagę na zaokrąglony wypustek w części drukowanej - musi pasować do zagłębienia w korpusie ekstrudera (Extruder-body). Powierzchnie obydwóch części powinny prawie się zrównywać.
NIE PRZYKRĘCAJ adaptera (Adapter-printer) żadną śrubką. Powinien sam utrzymywać się w środku korpusu ekstrudera (Extruder-body).

Krok 9 Montaż uchwytu silnika ekstrudera

Montaż uchwytu silnika ekstrudera
Montaż uchwytu silnika ekstrudera
Montaż uchwytu silnika ekstrudera
Weź uchwyt silnika ekstrudera (Extruder-motor-plate) i przymocuj go dwiema śrubami M3x10. Spójrz na przewody, aby prawidłowo umieścić części względem siebie.
Oprzyj się pokusie wkręcenia trzeciej śruby w otwór! Zrobimy to później ;)
W części drukowanej jest "kanałek" na filament. Wyrównaj z nim radełkowaną (zagłębioną) część koła zębatego.

Krok 10 Ustawienie koła zębatego Bondtech

Ustawienie koła zębatego Bondtech
Ustawienie koła zębatego Bondtech
Ustawienie koła zębatego Bondtech
Ustawienie koła zębatego Bondtech
Weź kawałek filamentu 1,75 mm. Możesz użyć tego z dołączonej szpuli, ale nie używaj czarnego filamentu nylonowego - jego średnica jest zbyt duża. Wyprostuj odcinek na tyle, na ile to możliwe.
Wsuń filament w kanał i wyrównaj z nim koło zębate.
Filament zawsze będzie lekko wygięty. Mimo to użyj go do początkowego ustawienia.
Do finalnego ustawienia użyj klucza imbusowego zamiast filamentu. Weź pod uwagę, że klucz ma inny rozmiar niż filament.
Dokręć śrubę lekko, aby tymczasowo przymocować Bondtecha. Później sprawdzimy ustawienie. Dokręcaj ostrożnie, aby nie przekręcić gwintu/gniazda śruby.
Nie używaj kleju do mocowania wkręta, bo nie będziesz w stanie go odkręcić i konieczna może okazać się wymiana całego silnika.

Krok 11 Przygotowanie pokrywy ekstrudera

Przygotowanie pokrywy ekstrudera
Przygotowanie pokrywy ekstrudera
Przygotowanie pokrywy ekstrudera
Do kolejnego etapu przygotuj:
Extruder-cover (pokrywa ekstrudera) (1x)
Nakrętka kwadratowa M3nS (1x)
Wsuń nakrętkę do końca.
Ustaw ją przy użyciu klucza imbusowego.
Gniazdo na "ramieniu" zostaw puste. Zajmiemy się nim później, podczas montażu wentylatora.
Dalszy ciąg listy w kolejnym kroku instrukcji

Krok 12 Przygotowanie elementów hotendu

Przygotowanie elementów hotendu
Przygotowanie elementów hotendu
Przygotowanie elementów hotendu
Do kolejnych etapów przygotuj:
Hotend do MK3S+ (1x)
Upewnij się, że w hotendzie jest zamontowana nowa rurka PTFE, zgodnie z instrukcjami z poprzedniego rozdziału. Rurka z MK3 nie jest kompatybilna z MK3S+.
Śruba M3x40 (2x)
Śruba M3x10 (2x)

Krok 13 Montaż hotendu

Montaż hotendu
Montaż hotendu
Montaż hotendu
Montaż hotendu
Weź dwie śruby M3x10 i umieść je w otworach. Zrobienie tego teraz ułatwi późniejszy montaż, ale obydwa otwory są dość płytkie i śruby mogą wypadać. Jeśli tak się zdarzy, to możesz kontynuować montaż i włożyć je później (przypomnimy o tym). Zwróć również uwagę, że na kilku kolejnych ilustracjach śrub może nie być.
Cały zespół ekstrudera został zaprojektowany od nowa w porównaniu z MK3, aby ułatwić montaż. Również późniejsza obsługa jest dużo prostsza.
Połóż hotend obok korpusu ekstrudera (Extruder-body) i zwróć uwagę na wcięcia w części drukowanej, dopasowane kształtem i rozmiarem do hotendu.
Prawidłowo umieszczony hotend. Zwróć uwagę na ogólny kierunek przewodów, a dokładnie ułożymy je później.

Krok 14 Montaż ekstrudera

Montaż ekstrudera
Montaż ekstrudera
Montaż ekstrudera
Montaż ekstrudera
Aby chronić przewody hotendu i zapewnić ich prawidłowe ukierunkowanie, zalecamy położenie ekstrudera na pudełku. Użyj któregoś z zestawu.
Połóż korpus ekstrudera (Extruder-body) z hotendem na pudełku i upewnij się, że przewody są skierowane w dół.
Przytrzymaj dłuższy magnes palcem i umieść silnik z mocowaniem na korpusie ekstrudera. Koło zębate Bondtech może być przyciągane do magnesu przy składaniu części ze sobą.
Upewnij się, że krawędzie części są ze sobą zrównane.
Złóż ze sobą pokrywę ekstrudera (Extruder-cover) i korpus (Extruder-body). Upewnij się raz jeszcze, że części dobrze pasują do siebie.
Umieść w zaznaczonych otworach przygotowane wcześniej śruby M3x40 (2 szt.). Dokręć je, jednak ostrożnie - wyjdą z drugiej strony, bo są dłuższe o 2-3 mm od złożonych ze sobą części.
Na chwilę odłóż ekstruder na bok, ponieważ musimy przygotować kolejną część. Zostaw go jednak na pudełku, aby uniknąć uszkodzenia przewodów.

Krok 15 Przygotowanie części wózka osi X

Przygotowanie części wózka osi X
Przygotowanie części wózka osi X
Przygotowanie części wózka osi X
Przygotowanie części wózka osi X
Do kolejnych etapów przygotuj:
X-carriage (wózek osi X) (1x)
Nakrętka M3n (2x)
Nakrętka kwadratowa M3nS (4x)
Nowy przewód czujnika IR (1x)
Upewnij się, że masz odpowiedni przewód czujnika IR. Wersja dla MK3S+ ma tylko trzy przewody

Krok 16 Montaż wózka osi X

Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Aby umieścić te nakrętki na miejscach, UŻYJ ŚRUBY. TO ROZKAZ!!! Poważnie, użyj techniki wciągania nakrętki śrubą, ponieważ obydwie muszą być porządnie osadzone w wózku osi X.
Weź dwie nakrętki M3n i używając szczypiec (lub śruby), wsuń je w gniazda w wózku osi X (X-carriage), następnie wkręć śrubę z drugiej strony, aby wciągnąć nakrętki do końca.
Nie zapomnij potem wykręcić śruby.
Weź cztery nakrętki M3nS i umieść je w gniazdach. Wyrównaj je w otworach przy pomocy klucza imbusowego.
Od teraz pamiętaj, że w środku wózka osi X są nakrętki, więc unikaj obracania go "do góry nogami", inaczej mogą wypaść.

Krok 17 Ułożenie przewodu czujnika IR

Ułożenie przewodu czujnika IR
Ułożenie przewodu czujnika IR
Ułożenie przewodu czujnika IR
Weź przewód czujnika IR i znajdź koniec z mniejszym złączem.
Ułóż przewód w wózku osi X, wsuwając go pod specjalnie przygotowane zakładki - pomogą utrzymać przewód w kanale.
Złącze powinno być wysunięte na odległość ok 15 mm od krawędzi wózka osi X (X-carriage). Później ustawimy dokładną pozycję.
Poprowadź przewód przez kanałek i zapamiętaj jego ułożenie, bo kolejne przewody będziemy prowadzić w podobny sposób.

Krok 18 Montaż wózka osi X

Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Ułożenie przewodu zgodnie z instrukcją jest KONIECZNE dla prawidłowego funkcjonowania ekstrudera! Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji.
Zacznijmy od małej pętelki poniżej silnika ekstrudera. Zostaw ok 2-3 cm luzu. Ułatwi to ewentualne rozmontowanie w przyszłości
Poprowadź przewód w "kanale" do tyłu.
Delikatnie dociśnij przewód w dół, aby zagiąć go na krawędzi.
Przygotuj również wózek osi X (X-carriage), dwie śruby M3x10 (jeśli jeszcze nie zostały użyte) i najdłuższy klucz imbusowy z kulką - będzie potrzebny.

Krok 19 Montaż wózka osi X

Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Ułożenie przewodu zgodnie z instrukcją jest KONIECZNE dla prawidłowego funkcjonowania ekstrudera! Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji.
Zanim zmontujesz wózek osi X, najpierw sprawdź, czy nakrętki w korpusie ekstrudera (Extruder-body) są nadal na swoich miejscach. Górna nakrętka lubi wypadać.
Weź wózek osi X (X-carriage) i przyłóż go z tyłu ekstrudera tak, jak jest to pokazane na ilustracji.
Upewnij się, że przewód silnika jest ułożony w kanałkach zarówno w korpusie ekstrudera (Extruder-body), jak i wózku osi X (X-carriage). W wózku osi X przewód biegnie obok przewodu czujnika IR.
UPEWNIJ SIĘ, ŻE ŻADEN Z PRZEWODÓW NIE JEST PRZYSZCZYPNIĘTY! Następnie weź śrubę M3x10 i klucz imbusowy z kulką na końcu, aby dokręcić części do siebie. Jeśli w tym momencie musisz umieścić śrubę w otworze, to na początku będzie ona skierowana pod lekkim kątem, ale "wyprostuje się" po kilku obrotach. Nie dokręcaj jej do końca, najpierw musimy ułożyć przewód czujnika IR.
Obróć ekstruder na drugą stronę i (jeśli to konieczne), wsuń drugą śrubę M3x10. Nie dokręcaj śruby do końca, najpierw musimy ułożyć przewód czujnika IR.

Krok 20 Przygotowanie części czujnika IR

Przygotowanie części czujnika IR
Przygotowanie części czujnika IR
Przygotowanie części czujnika IR
Do kolejnych etapów przygotuj:
Nowy Prusa IR-sensor (czujnik IR) (1x)
Śruba M2x8 (1x)
Śruba M3x40 (1x)
POSTĘPUJ OSTROŻNIE z czujnikiem filamentu. Nie dotykaj powierzchni płytki drukowanej, ani przylutowanych elementów. Trzymaj płytkę za krawędzie.

Krok 21 Montaż czujnika IR

Montaż czujnika IR
Montaż czujnika IR
Montaż czujnika IR
Montaż czujnika IR
Umieść czujnik IR na szczycie korpusu ekstrudera (Extruder-body) i przykręć go śrubą M2x8. Upewnij się, że część plastikowa w kształcie "U" jest skierowana w dół.
Dokręć śrubę M2x8 - czujnik nie powinien mieć możliwości poruszenia się, jednak zachowaj ostrożność, bo płytka PCB nie jest niezniszczalna ;)
Podłącz przewód, zwracając uwagę na prawidłowy kierunek złącza.
Zostaw przewód luźno zagięty, jak na ilustracji. Nie twórz zbyt dużej pętli, aby nie zawadzała o ramę. Jeśli musisz zmienić długość wystającego przewodu, to ostrożnie pociągnij/wepchnij go.
Gotowe? Ok, sprawdź ponownie, czy przewód nie jest nigdzie przyciśnięty pomiędzy częściami i dokręć obydwie śruby M3x10.

Krok 24 Wyciągnięcie przewodu silnika

Wyciągnięcie przewodu silnika
Wyciągnięcie przewodu silnika
Zanim przejdziemy dalej, weź klucz imbusowy i DELIKATNIE WSUŃ przewody silnika w kanałek, aby zrobić miejsce dla przewodów wentylatora.

Krok 25 Montaż wentylatora hotendu

Montaż wentylatora hotendu
Montaż wentylatora hotendu
Montaż wentylatora hotendu
Montaż wentylatora hotendu
Wentylator ma dwie strony, na jednej z nich jest naklejka Noctua. Upewnij się, że naklejka jest skierowana w stronę ekstrudera.
Stwórz małą pętelkę z przewodu. Upewnij się, że czarna koszulka termokurczliwa zabezpieczająca przewody znajduje się przy krawędzi obudowy wentylatora. Spójrz na ilustrację.
Umieść wentylator na ekstruderze i postępuj wg poniższej kolejności:
Zacznij od ułożenia przewodu wentylatora w górnym kanałku.
Dosuń wentylator do wózka osi X i DELIKATNIE WSUŃ przewody przy użyciu klucza imbusowego. Zanim dosuniesz wentylator do lewej strony, ułóż przewód w kanałku w wózku osi X.
KONTROLA OSTATECZNA! Wentylator jest umieszczony tak, aby przewód wychodził do góry, przez górny kanałek do wózka osi X. Nie zapomnij użyć obydwóch kanałków w wózku osi X. Upewnij się, że PRZEWODY NIE SĄ PRZYCIŚNIĘTE w żadnym miejscu!

Krok 26 Montaż wentylatora hotendu

Montaż wentylatora hotendu
Montaż wentylatora hotendu
Przykręć wentylator trzema śrubami M3x14. Dokręcaj je ostrożnie, aby nie połamać plastikowej ramki wentylatora. Upewnij się również, że wirnik wentylatora może się swobodnie obracać.
Zauważ, że śruby same "gwintują" sobie otwory w częściach drukowanych i nie ma tam nakrętek
Ostatni otwór zostaw na razie pusty.

Krok 27 Przygotowanie dźwigni dociskowej ekstrudera

Przygotowanie dźwigni dociskowej ekstrudera
Przygotowanie dźwigni dociskowej ekstrudera
Przygotowanie dźwigni dociskowej ekstrudera
Do kolejnych etapów przygotuj:
Extruder-idler (dźwignia dociskowa ekstrudera) (1x)
Koło zębate Bondtech BEZ OTWORU na wkręt dociskowy (1x)
Łożysko koła zębatego (2x) może być ukryte w środku
Wałek (1x)
Nakrętka M3n (1x)
Śruba M3x40 (2x)
Sprężyna dźwigni dociskowej (1x) wsuń sprężynę na śrubę

Krok 28 Montaż łożyska

Montaż łożyska
Montaż łożyska
Umieść obydwa łożyska w kole zębatym. Uważaj, mogą się wysunąć podczas montażu.

Krok 29 Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera

Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera
Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera
Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera
Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera
Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe w dźwigni dociskowej (Extruder-idler).
Użyj techniki wciągania nakrętki.
Umieść koło zębate w dźwigni dociskowej tak, jak jest to pokazane na ilustracji.
Wsuń wałek przez drzwiczki docisku i kółko zębate. Użyj rozsądnej siły, aby NIE USZKODZIĆ wydrukowanej części. Koniec wałka powinien być wyrównany z powierzchnią części drukowanej.
Spróbuj obrócić koło zębate palcami i upewnij się, że obraca się bez przeszkód.

Krok 30 Sprawdzenie ustawienia przy pomocy filamentu

Sprawdzenie ustawienia przy pomocy filamentu
Sprawdzenie ustawienia przy pomocy filamentu
Wykorzystajmy możliwość i sprawdźmy raz jeszcze prawidłowe ustawienie filamentu i kół zębatych Bondtech.
Wsuń filament od góry, przez Bondtecha, aż do rurki PTFE.
Sprawdź ustawienie kół i popraw je, jeśli to konieczne.
Dokręć śrubę, ale zachowaj ostrożność, ponieważ łatwo ją uszkodzić.
WYCIĄGNIJ filament.

Krok 31 Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera

Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera
Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera
Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera
Umieść dźwignię dociskową (Extruder-idler) na miejscu i przykręć śrubą M3x40.
Nie dokręcaj śruby zbyt mocno - służy ona jako wałek dla dźwigni dociskowej. Sprawdź, czy dźwignia może się swobodnie poruszać.

Krok 33 Montaż pokrywy czujnika filamentu

Montaż pokrywy czujnika filamentu
Montaż pokrywy czujnika filamentu
Umieść pokrywę czujnika filamentu (FS-cover) na ekstruderze i ustaw zgodnie z ilustracją.
Wsuń śrubę M3x10 (zwróć uwagę na odpowiedni otwór) i dokręć ją.
Porada: Jeśli śruba nie dosięga nakrętki, postaraj się zrównać otwory ze sobą przy pomocy klucza imbusowego lub spróbuj przyciągnąć ją wkręcając dłuższą śrubę z woreczka z częściami zapasowymi.

Krok 34 Ustawianie naprężenia docisku

Ustawianie naprężenia docisku
Ustawianie naprężenia docisku
Ustawianie naprężenia docisku
Użyj śruby M3x40 ze sprężyną, aby naprężyć dźwignię dociskową (Extruder-idler).
Przytrzymaj dźwignię dociskową z drugiej strony, aż śruba złapie gwint nakrętki.
Ze względu na to, że zastosowaliśmy pojedynczą śrubę, musisz dokręcić ją mocno. Główka śruby powinna być zrównana z częścią drukowaną lub nieznacznie poniżej jej powierzchni.

Krok 36 Montaż wspornika wentylatora wydruku

Montaż wspornika wentylatora wydruku
Montaż wspornika wentylatora wydruku
Montaż wspornika wentylatora wydruku
Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe we wsporniku. To ważne!
Użyj techniki wciągania nakrętki.
Umieść wspornik na ekstruderze i upewnij się, że skośna powierzchnia z otworem jest skierowana w dół (w kierunku dyszy).
Przykręć wspornik używając śruby M3x10.

Krok 37 Przygotowanie kanału wentylatora wydruku

Przygotowanie kanału wentylatora wydruku
Przygotowanie kanału wentylatora wydruku
Do kolejnych etapów przygotuj:
Fan-shroud (kanał wentylatora wydruku) (1x)
Śruba M3x20 (1x)
Nakrętka kwadratowa M3nS (1x)
Jeśli kanał to Twój własny wydruk, musisz usunąć wewnętrzną podporę, która jest drukowana wraz z tym elementem.

Krok 38 Montaż kanału wentylatora wydruku

Montaż kanału wentylatora wydruku
Montaż kanału wentylatora wydruku
Montaż kanału wentylatora wydruku
Montaż kanału wentylatora wydruku
Wsuń nakrętkę M3nS w kanał wentylatora wydruku (fan-shroud), do samego końca.
Ustaw ją przy użyciu klucza imbusowego.
Zwróć uwagę na wypustek w kanale wentylatora (fan-shroud) i zagłębienie w ekstruderze.
Umieść kanał wentylatora (fan-shroud) na ekstruderze. Upewnij się, że wypustek na kanale pasuje do zagłębienia w ekstruderze (spójrz na ilustrację).
Zamontuj kanał wentylatora (fan-shroud) i przykręć go śrubą M3x20. Dokręcaj ją ostrożnie, aby nie połamać plastikowej ramki wentylatora. Upewnij się również, że wentylator może się swobodnie obracać.

Krok 39 Przygotowanie wentylatora wydruku

Przygotowanie wentylatora wydruku
Przygotowanie wentylatora wydruku
Do kolejnych etapów przygotuj:
Wentylator wydruku (1x)
Śruba M3x20 (2x)
Nakrętka M3n (1x)
Musisz użyć śruby M3 o długości 20 mm. Jeśli przez przypadek została wkręcona gdzieś indziej, to użyj tej z woreczka zapasowego ("Spares") ;)

Krok 40 Montaż wentylatora wydruku

Montaż wentylatora wydruku
Montaż wentylatora wydruku
Montaż wentylatora wydruku
Montaż wentylatora wydruku
Najpierw wsuń wentylator wydruku w kanał wentylatora (fan-shroud) i upewnij się, że siedzi w nim prosto.
Następnie przykręć wentylator używając jednej śruby M3x20. Dokręć ją ostrożnie, aby nie połamać plastikowej obudowy.
Obróć ekstruder i umieść nakrętkę M3n w gnieździe. Nie musisz jej wciskać - wciągniemy ją przy pomocy śruby.
Wkręć pozostającą śrubę M3x20 z drugiej strony. Dokręć ją ostrożnie, aby nie połamać obudowy wentylatora.
Poprowadź przewody w kanałku zgodnie z ilustracją i wygnij je delikatnie w stronę ekstrudera, ale NIE ROZCIĄGAJ ich!

Krok 41 Przygotowanie części czujnika SuperPINDA

Przygotowanie części czujnika SuperPINDA
Przygotowanie części czujnika SuperPINDA
Do kolejnych etapów przygotuj:
Czujnik SuperPINDA (1x)
Zwróć uwagę, że czujnik SuperPINDA różni się od czujnika PINDA poprzedniej generacji. Złącze ma teraz tylko trzy przewody.

Krok 42 Montaż czujnika SuperPINDA

Montaż czujnika SuperPINDA
Montaż czujnika SuperPINDA
Umieść czujnik SuperPINDA w uchwycie. Dokładna pozycja nie ma znaczenia, ustawimy ją później.
Dokręć lekko śrubę M3x10.
Zrób małą pętlę z przewodu czujnika.
Ułóż przewód w kanałku razem z przewodami wentylatora.

Krok 44 Przygotowanie i montaż ekstrudera

Przygotowanie i montaż ekstrudera
Przygotowanie i montaż ekstrudera
Przygotowanie i montaż ekstrudera
Przygotowanie i montaż ekstrudera
Wsuń opaski zaciskowe w szczeliny w wózku osi X (X-carriage), tak jak na ilustracji.
Opuść oś X na ok 1/3 zasięgu od góry.
Obróć drukarkę tak, jak jest to pokazane na ilustracji - z silnikiem osi X i krótszymi profilami skierowanymi w Twoją stronę. Ustaw łożyska podobnie, jak na ilustracji. Dokładna pozycja dolnego łożyska nie ma znaczenia w tym momencie.
Umieść ekstruder na łożyskach tak, aby górna para była dobrze osadzona. Upewnij się, że wózek osi X (X-carriage) jest skierowany w Twoją stronę (razem z krótszymi profilami).
Pozycję dolnego łożyska ustawimy później.
Zaciśnij opaski i odetnij ich nadmiar.

Krok 45 Organizacja przewodów ekstrudera

Organizacja przewodów ekstrudera
Organizacja przewodów ekstrudera
Organizacja przewodów ekstrudera
Organizacja przewodów ekstrudera
Przewody ze strony czujnika SuperPINDA przeprowadź ponad dolnym prętem liniowym i ułóż je z powrotem w kanałku.
Przewody ze strony wentylatora hotendu również przeprowadź ponad dolnym prętem liniowym i ułóż je z powrotem w kanałku.
Ustaw łożysko tak, aby było dobrze osadzone w wózku osi X.

Krok 46 Przygotowanie paska osi X

Przygotowanie paska osi X
Przygotowanie paska osi X
Do kolejnych etapów przygotuj:
Pasek osi X (850 mm)
Pasek osi X z MK3 może okazać się trochę za długi. Nie ma to teraz znaczenia - przytniemy go później.

Krok 47 Montaż paska osi X

Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Wsuń złożoną na płasko końcówkę paska w wózek osi X tak, jak na ilustracji.
Użyj wkrętaka lub małego klucza imbusowego, aby wsunąć pasek w szczelinę.

Krok 48 Montaż paska osi X

Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Poprowadź pasek osi X przez uchwyt koła pasowego, wokół łożyska 623h i z powrotem.
Poprowadź pasek przez wózek osi X (X-carriage).
Poprowadź pasek osi X przez uchwyt silnika (X-end-motor), wokół koła zębatego GT2-16 i z powrotem.

Krok 49 Montaż paska osi X

Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Najpierw poluzuj śrubę, której później użyjemy do napięcia paska. Nie ma potrzeby jej wykręcania, po prostu upewnij się, że jest poluzowana.
Poluzuj obydwie śruby M3 na uchwycie silnika osi X.
Obróć silnik w sposób pokazany na ilustracji, tj. w stronę ramy.
Wsuń złożoną na płasko część paska GT2 dla osi X w odpowiednie miejsce w wózku osi X, tak jak jest to pokazane na drugiej ilustracji.
Użyj wkrętaka lub małego klucza imbusowego, aby wsunąć pasek w szczelinę.
Po tej stronie pasek będzie zwisać, NIE OBCINAJ go jeszcze.

Krok 50 Naprężenie paska osi X

Naprężenie paska osi X
Naprężenie paska osi X
Naprężenie paska osi X
Prawą ręką obróć silnik z powrotem do prawidłowej pozycji i przytrzymaj go (poczujesz, że pasek się napina i stawia opór).
Dwoma palcami lewej ręki ściśnij górny i dolny przebieg paska ze sobą. Do ściśnięcia paska powinna wystarczyć bardzo mała siła, ALE pasek nie powinien uginać się pod własnym ciężarem - powinien być prosty zanim go ściśniesz.
Jeżeli masz problemy z obróceniem silnika z powrotem do właściwej pozycji, to znaczy, że pasek jest zbyt mocno napięty.
W zależności od tego czy pasek jest naciągnięty za mocno lub za słabo, ustaw jego naprężenie przesuwając końcówkę w wózku osi X.
Po skończeniu obróć silnik do odpowiedniej pozycji i ponownie dokręć śruby M3.

Krok 51 Ustawienie paska osi X

Ustawienie paska osi X
Ustawienie paska osi X
Górna i dolna część paska powinny być do siebie równoległe (jedna powinna przebiegać nad drugą, bez krzyżowania się).
Aby ustawić pozycję paska, poluzuj śrubki na uchwycie koła pasowego i przesuwaj je delikatnie, aż uzyskasz odpowiednie ustawienie.
Dokręć obydwie śrubki na uchwycie koła pasowego.

Krok 52 Sprawdzenie naprężenia paska osi X

Sprawdzenie naprężenia paska osi X
Sprawdzenie naprężenia paska osi X
Użyj metody opisanej poniżej, aby sprawdzić, czy pasek jest prawidłowo naciągnięty.
Przytrzymaj szczypcami wałek silnika osi X.
Przesuń ekstruder w kierunku silnika osi X. Nie używaj nadmiernej siły.
Jeśli pasek jest prawidłowo naciągnięty, poczujesz opór a ekstruder pozostanie nieruchomy. Jeżeli pasek będzie zbyt luźny, zdeformuje się (stworzy "falę") i przeskoczy na kole zębatym.
Pasek jest zbyt luźny? Wróć do kroku 49 i powtórz wszystkie kroki aż do tego, który obecnie czytasz. Musisz obrócić silnik i naciągnąć pasek w wózku osi X. Skrócenie paska przez wysunięcie końcówki o 1 lub 2 ząbki poza wózek osi X powinno wystarczyć.

Krok 53 Przycięcie paska osi X

Przycięcie paska osi X
Przycięcie paska osi X
Przycięcie paska osi X
Przycięcie paska osi X
W tym kroku zalecamy użycie białego markera, ale możesz obyć się bez niego.
Sprawdź jaka część paska musi zostać przycięta i delikatnie zdejmij jego koniec z wózka osi X, ale upewnij się, że co najmniej 3-4 zęby nadal znajdują się w wózku, ponieważ nie możesz dopuścić do jego poluzowania. Jeśli to możliwe, zaznacz w którym miejscu przyciąć pasek.
Upewnij się ponownie, że znacznik jest we właściwym miejscu, a pasek nadal jest naciągnięty.
Odetnij zbędną końcówkę paska i wsuń go z powrotem w wózek osi X. Jeśli potrzebujesz, użyj wkrętaka lub klucza imbusowego.

Krok 54 Precyzyjne ustawienie paska osi X

Precyzyjne ustawienie paska osi X
Precyzyjne ustawienie paska osi X
Precyzyjne ustawienie paska osi X
Precyzyjne ustawienie paska osi X
W tym kroku zakończymy naciąganie paska. Najpierw przeczytaj instrukcje, ponieważ Twój pasek może być już odpowiednio naciągnięty - wtedy dodatkowa regulacja będzie niepotrzebna.
Najpierw lekko poluzuj wszystkie śruby mocujące silnik, w przeciwnym razie górny "napinacz" nie zadziała (silnik musi mieć możliwość poruszania się).
UWAGA !!! ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ PODCZAS NAPRĘŻANIA PASKA! ZBYT MOCNE DOKRĘCENIE ŚRUBY SPOWODUJE PĘKNIĘCIE CZĘŚCI DRUKOWANEJ.
Dokręcaj śrubę M3x18 w uchwycie silnika osi X (X-end-motor) przy użyciu klucza imbusowego, jednak sprawdzaj naprężenie paska po każdym pełnym obrocie (lub dwóch).
Do prawidłowej pracy drukarki potrzebujemy, aby ściśnięcie paska palcami wymagało odrobinę większej siły. Przesuń ekstruder do końca w prawo i sprawdź naprężenie paska po środku osi X.
Dokręć z powrotem śruby po naciągnięciu paska.
Tą śrubą możesz ustawić naciągnięcie paska w przypadku wystąpienia problemów z osią X podczas kalibracji lub przesunięcia warstw wzdłuż osi X. Dokręcanie śruby naciąga pasek, a jej wykręcanie ma odwrotny efekt. Nie zapomnij jednak o poluzowaniu najpierw śrub na silniku!

Krok 55 Przygotowanie filamentu nylonowego

Przygotowanie filamentu nylonowego
Przygotowanie filamentu nylonowego
Przygotowanie filamentu nylonowego
Przygotowanie filamentu nylonowego
Zalecamy założenie okularów ochronnych podczas obcinania filamentu nylonowego.
Do kolejnych etapów przygotuj:
Czarny filament nylonowy 50 cm (1x)
Obetnij szczypcami końcówkę filamentu, tworząc ostry koniec.
Sprawdź, czy końcówka wygląda podobnie do pokazanej na trzeciej ilustracji.
Zestaw aktualizacji zawiera nowy filament nylonowy, który może się przydać, jeśli Twój uległ uszkodzeniu lub stracił swoją sztywność.

Krok 56 Mocowanie filamentu nylonowego

Mocowanie filamentu nylonowego
Mocowanie filamentu nylonowego
Mocowanie filamentu nylonowego
Mocowanie filamentu nylonowego
Znajdź otwór na filament nylonowy. Użyj najmniejszego klucza imbusowego, aby upewnić się, że w środku nie ma żadnych przeszkód.
Wsuń filament nylonowy w otwór, jednocześnie "wkręcając" go przy użyciu szczypiec. Trzymaj ekstruder drugą ręką.
ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ, ponieważ szczypce mogą się zsunąć, uszkadzając przewody!!!
Aby sprawdzić, czy filament jest dobrze umocowany, spróbuj delikatnie pociągnąć go ręką. Oś X powinna się nieznacznie poruszyć, ale filament powinien pozostać na miejscu.
Jeśli masz problem z wsunięciem filamentu, spróbuj poprawić kształt końcówki.

Krok 58 Montaż uchwytu na przewody

Montaż uchwytu na przewody
Montaż uchwytu na przewody
Montaż uchwytu na przewody
Przygotuj śrubę M3x40 i uchwyt przewodów (cable-holder) z poprzedniego kroku.
Wkręć śrubę do końca, aby przeszła przez część drukowaną.
Uwaga: z jednej strony drukowanej części znajduje się otwór na główkę śruby.

Krok 59 Montaż tylnej pokrywy wózka osi X

Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe - dosuń ją do końca.
Użyj techniki wciągania nakrętki.
Obróć tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back) i przykręć do niej uchwyt na przewody (cable-holder).
Sprawdź, czy wcięcie w kształcie litery "U" jest odpowiednio wyrównane między obiema częściami.

Krok 60 Montaż tylnej pokrywy wózka osi X

Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Przeprowadź przewody z ekstrudera PRZEZ tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back). Zacznij od przewodów czujnika IR, następnie przeprowadź przewód silnika ekstrudera i wentylatora hotendu.
Następnie dołóż przewody wentylatora wydruku i czujnika SuperPINDA.
Przewody hotendu NIE PRZECHODZĄ przez tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back)!
Ostrożnie wsuń filament nylonowy i przyłóż tylną pokrywę wózka osi X.