PL
  • English
  • Čeština
  • Español
  • Italiano
  • Deutsch
  • Français
  • 日本語
Login

3C. Aktualizacja ekstrudera MK3/MK2.5 do MK3S/MK2.5S

Menu

3C. Aktualizacja ekstrudera MK3/MK2.5 do MK3S/MK2.5S

3C. Aktualizacja ekstrudera MK3/MK2.5 do MK3S/MK2.5S
Dotyczy:
Ostatnia aktualizacja 3 years ago
3C. Aktualizacja ekstrudera MK3/MK2.5 do MK3S/MK2.5S
 Poziom trudności
Średni
 Kroki
65
 Dostępne języki
ENCSESDEITFRJA
Narzędzia niezbędne w tym rozdziale
Narzędzia niezbędne w tym rozdziale
Szczypce do obcinania opasek zaciskowych
Klucz imbusowy 2,5 mm do śrub M3
Klucz imbusowy 2 mm do wyrównania nakrętek
Klucz imbusowy 1,5 mm do dokręcenia koła zębatego
Kilka wskazówek na początek
Kilka wskazówek na początek
To jest najtrudniejszy i najważniejszy etap - nie spiesz się, zrób to uważnie. Prawidłowy montaż ekstrudera jest kluczowy.
Torebka ze śrubami i nakrętkami zawiera śruby M3x20 i M3x18 - oddziel je od siebie, aby nie pomylić ich przy montażu! Zwracaj szczególną uwagę na instrukcje i użyj śrub M3x20 w odpowiednich miejscach.
Hotend MK3S/MK2.5S MMU2S wymaga krótszej rurki PTFE w porównaniu do MK3/MK2.5 MMU2. (więcej informacji Jak przyciąć rurkę PTFE - drukarki Original Prusa). Upewnij się, że została wymieniona.
Zwróć szczególną uwagę na prowadzenie przewodów. Jeśli pominiesz którąś z instrukcji, konieczne będzie rozmontowanie ekstrudera.
Ta torebka zawiera dodatkowe śruby i nakrętki. Nie przejmuj się, jeśli po zakończeniu montażu zostaną w niej jakieś elementy.
W paczce z aktualizacją MK3S/MK2.5S znajdują się również magnesy, które są używane przy montażu wersji jedno-materiałowej, ale są niepotrzebne przy montażu dodatku MMU2S. Dodajemy je dla tych, którzy zdecydują się przejść na wersję jedno-materiałową.
Przygotowanie części korpusu ekstrudera
Przygotowanie części korpusu ekstrudera
Przygotowanie części korpusu ekstrudera
Przygotowanie części korpusu ekstrudera
Do kolejnych etapów przygotuj:
Extruder-body (korpus ekstrudera) (1x)
Śruba M3x10 (1x)
Nakrętka kwadratowa M3nS (2x)
Nakrętka M3n (2x)
Adapter-printer-mmu2s (Adapter dźwigni MMU2S)
Paczka powinna zawierać tylko jeden, pomarańczowy adapter. Jeśli masz części wydrukowane przez siebie, to nie używaj wersji z otworem na kulkę stalową.
Części drukowane ekstrudera przeznaczone konkretnie dla MMU2S są dołączone do torebki z częściami ekstrudera (opisanej MMU2S Extruder).
Montaż korpusu ekstrudera
Montaż korpusu ekstrudera
Weź dwie nakrętki M3nS i wsuń je w gniazda w korpusie ekstrudera. Upewnij się, że są wsunięte do końca.
Ustaw je przy użyciu klucza imbusowego.
Wkręć śrubę M3x10 w nakrętkę. Dokręć ją tylko odrobinę, ponieważ później i tak będziemy musieli dodać czujnik P.I.N.D.A.
Weź dwie nakrętki M3n i wsuń je w gniazda.
Użyj techniki wciągania nakrętki.
Przygotowanie części silnika ekstrudera
Przygotowanie części silnika ekstrudera
Przygotowanie części silnika ekstrudera
Do kolejnych etapów przygotuj:
Silnik ekstrudera (1x)
Extruder-motor-plate (uchwyt silnika ekstrudera) (1x)
Śruba M3x10 (2x)
UWAGA: użyj kół zębatych Bondtech wymontowanych z Twojej drukarki. Upewnij się również, że masz wszystkie potrzebne części i używasz tych właściwych.
Potrzebne teraz: Koło zębate Bondtech z wkrętem dociskowym (z tzw. "robaczkiem"). Jeśli wystaje na zewnątrz, to wkręć go delikatnie (ale upewnij się, że nie widać go w otworze na wałek).
Potrzebne później: Koło zębate Bondtech bez wkręta dociskowego, z łożyskami i wałkiem. Trzymaj łożyska w bezpiecznym miejscu, żeby gdzieś nie odjechały ;)
W przypadku aktualizacji MMU1 do MMU2S użyj silnika ekstrudera wymontowanego z drukarki. Nie używaj silnika z zestawu MMU1, ponieważ jego przewód jest za krótki.
Montaż koła zębatego Bondtech
Montaż koła zębatego Bondtech
Montaż koła zębatego Bondtech
Weź uchwyt silnika ekstrudera (Extruder-motor-plate) i przymocuj go dwiema śrubami M3x10. Spójrz na przewody, aby prawidłowo umieścić części względem siebie.
Oprzyj się pokusie wkręcenia trzeciej śruby w otwór! Zrobimy to później ;)
Obróć wałek tak, jak jest to pokazane na ilustracji. Spłaszczenie musi być skierowane zgodnie z kierunkiem strzałki.
Wsuń koło zębate na wałek tak, aby "robaczek" był skierowany na spłaszczenie czopu. Dokręć śrubę lekko.
W części drukowanej jest "kanałek" na filament. Wyrównaj z nim radełkowaną (zagłębioną) część koła zębatego.
Nie dokręcaj jeszcze wkręta dociskowego. Najpierw musimy dokładnie ustawić Bondtecha. Patrz kolejny krok.
Ustawienie koła zębatego Bondtech
Ustawienie koła zębatego Bondtech
Ustawienie koła zębatego Bondtech
Ustawienie koła zębatego Bondtech
Weź kawałek filamentu 1,75 mm. Możesz użyć tego z dołączonej szpuli, ale nie używaj czarnego filamentu nylonowego - jego średnica jest zbyt duża. Wyprostuj odcinek na tyle, na ile to możliwe.
Wsuń filament w kanał i wyrównaj z nim koło zębate.
Filament zawsze będzie lekko wygięty. Mimo to użyj go do początkowego ustawienia.
Do finalnego ustawienia użyj klucza imbusowego zamiast filamentu. Weź pod uwagę, że klucz ma inny rozmiar niż filament.
Dokręć śrubę lekko, aby tymczasowo przymocować Bondtecha. Później sprawdzimy ustawienie. Dokręcaj ostrożnie, aby nie przekręcić gwintu/gniazda śruby.
Nie używaj kleju do mocowania wkręta, bo nie będziesz w stanie go odkręcić i konieczna może okazać się wymiana całego silnika.
Przygotowanie pokrywy ekstrudera
Przygotowanie pokrywy ekstrudera
Przygotowanie pokrywy ekstrudera
Do kolejnego etapu przygotuj:
Extruder-cover (pokrywa ekstrudera) (1x)
Nakrętka kwadratowa M3nS (1x)
Wsuń nakrętkę do końca.
Ustaw ją przy użyciu klucza imbusowego.
Drugie gniazdo zostaw puste - użyjemy go później.
Przygotowanie elementów hotendu
Przygotowanie elementów hotendu
Przygotowanie elementów hotendu
Do kolejnych etapów przygotuj:
Hotend do MK3S/MK2.5S (1x)
Śruba M3x40 (2x)
Śruba M3x10 (2x)
Będziemy później potrzebować kilku śrub, więc trzymaj je w pobliżu.
Twój hotend może mieć zieloną kropkę lub brak jakiegokolwiek oznaczenia - nie ma różnicy między nimi.
Montaż adaptera dźwigni MMU2S
Montaż adaptera dźwigni MMU2S
Montaż adaptera dźwigni MMU2S
Weź pomarańczowy adapter dźwigni MMU2S (Adapter-printer-mmu2s) (ten bez otworu na kulkę stalową) i umieść go w korpusie ekstrudera. Krawędzie obydwóch części powinny być niemal zrównane ze sobą.
NIE PRZYKRĘCAJ adaptera (Adapter-printer-mmu2s) żadną śrubką. Powinien sam utrzymywać się w środku korpusu ekstrudera (Extruder-body).
Weź dwie śruby M3x10 i umieść je w otworach. Zrobienie tego teraz ułatwi późniejszy montaż, ale obydwa otwory są dość płytkie i śruby mogą wypadać. Jeśli tak się zdarzy, to możesz kontynuować montaż i włożyć je później (przypomnimy o tym). Zwróć również uwagę, że na kilku kolejnych ilustracjach śrub może nie być.
Montaż hotendu
Montaż hotendu
Montaż hotendu
Cały zespół ekstrudera został zaprojektowany od nowa w porównaniu z MK3/MK2.5, aby ułatwić montaż. Również późniejsza obsługa jest dużo prostsza.
Połóż hotend obok korpusu ekstrudera (Extruder-body) i zwróć uwagę na wcięcia w części drukowanej, dopasowane kształtem i rozmiarem do hotendu.
Prawidłowo umieszczony hotend. Zwróć uwagę na ogólny kierunek przewodów, a dokładnie ułożymy je później.
Montaż ekstrudera
Montaż ekstrudera
Montaż ekstrudera
Montaż ekstrudera
Aby chronić przewody hotendu i zapewnić ich prawidłowe ukierunkowanie, zalecamy położenie ekstrudera na pudełku. Użyj któregoś z zestawu.
Połóż korpus ekstrudera (Extruder-body) z hotendem na pudełku i upewnij się, że przewody są skierowane w dół.
Umieść silnik z mocowaniem na korpusie ekstrudera (Extruder-body).
Upewnij się, że krawędzie części są ze sobą zrównane.
Złóż ze sobą pokrywę ekstrudera (Extruder-cover) i korpus (Extruder-body). Upewnij się raz jeszcze, że części dobrze pasują do siebie.
Umieść w zaznaczonych otworach przygotowane wcześniej śruby M3x40 (2 szt.). Dokręć je, jednak ostrożnie - wyjdą z drugiej strony, bo są dłuższe o 2-3 mm od złożonych ze sobą części.
Na czas najbliższych etapów odłóż ekstruder na bok, ponieważ musimy przygotować kolejną część. Zostaw go jednak na pudełku, aby uniknąć uszkodzenia przewodów.
Przygotowanie części czujnika filamentu IR
Przygotowanie części czujnika filamentu IR
Do kolejnych etapów przygotuj:
Śruba M3x18 (1x)
Śruba M3x10 (1x)
Nakrętka M3n (1x)
FS-cover-mmu2s (pokrywa czujnika filamentu MMU2S) (1x)
IR-sensor-holder-mmu2s (uchwyt czujnika IR MMU2S) (1x)
IR-sensor-cover-mmu2s (pokrywa czujnika IR MMU2S) (1x)
Dalszy ciąg listy w kolejnym kroku instrukcji
Przygotowanie części czujnika filamentu IR
Przygotowanie części czujnika filamentu IR
Przygotowanie części czujnika filamentu IR
Przygotowanie części czujnika filamentu IR
Do kolejnych etapów przygotuj:
Prusa IR-sensor (czujnik filamentu IR) (1x)
Śruba M2x8 (1x)
MK3S i MK2.5S używają tego samego czujnika filamentu IR, jednak podłączane są przy pomocy innych przewodów:
Przewód czujnika IR MK3S (1x)
Przewód czujnika IR MK2.5S (1x)
POSTĘPUJ OSTROŻNIE z czujnikiem filamentu. Nie dotykaj powierzchni płytki drukowanej, ani przylutowanych elementów. Trzymaj płytkę za krawędzie.
Montaż czujnika filamentu IR
Montaż czujnika filamentu IR
Montaż czujnika filamentu IR
Weź mniejsze złącze BEZ CZUJNIKA i ostrożnie przeciągnij przez uchwyt czujnika IR (IR-sensor-holder-mmu2s).
Po przejściu złącza na drugą stronę, podłącz przewód do czujnika.
Upewnij się, że zawleczka jest skierowana ku górze.
Czujnik musi być skierowany w dół.
Ilustracje pokazują przewód czujnika dla MK3S, jednak procedura dla MK2.5S jest taka sama. Tak samo jest w kolejnych etapach instrukcji.
Montaż czujnika filamentu IR
Montaż czujnika filamentu IR
Montaż czujnika filamentu IR
Montaż czujnika filamentu IR
Weź czujnik filamentu IR i umieść go w uchwycie, upewniając się, że jest umieszczony w tym samym kierunku, jak na ilustracji.
Umieść pokrywę na szczycie. Jest ona asymetryczna - zobacz ilustrację. Mniejsza szpara w pokrywie powinna znaleźć się po lewej stronie.
Przykręć czujnik filamentu IR i pokrywę śrubą M2x8.
Montaż czujnika filamentu IR
Montaż czujnika filamentu IR
Montaż czujnika filamentu IR
Montaż czujnika filamentu IR
Ostrożnie umieść przewód w kanałku - upewnij się, że jest wsunięty do końca.
Weź pokrywę czujnika filamentu MMU2S (FS-cover-mmu2s) i umieść w niej nakrętkę M3n.
Wsuń uchwyt na pokrywę i upewnij się, że jest dosunięty do końca. W innym przypadku otwory nie pokryją się ze sobą.
Dokręć obydwie części do siebie przy pomocy śruby M3x10. Na ilustracji pokazany jest właściwy otwór.
Zmontowany zespół czujnika filamentu IR jest w "Podręczniku" nazywany "kominem".
Porada: Jeśli nie dosięga nakrętki, to możesz przyciągnąć ją wkręcając z drugiej strony dłuższą śrubę z woreczka z częściami zapasowymi.
Przygotowanie części wózka osi X
Przygotowanie części wózka osi X
Przygotowanie części wózka osi X
Do kolejnych etapów przygotuj:
X-carriage (wózek osi X) (1x)
Nakrętka M3n (2x)
Nakrętka kwadratowa M3nS (4x)
Śruba M3x40 (1x)
Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Aby umieścić te nakrętki na miejscach, UŻYJ ŚRUBY. TO ROZKAZ!!! Poważnie, użyj techniki wciągania nakrętki śrubą, ponieważ obydwie muszą być porządnie osadzone w wózku osi X.
Weź dwie nakrętki M3n i używając szczypiec (lub śruby), wsuń je w gniazda w wózku osi X (X-carriage), następnie wkręć śrubę z drugiej strony, aby wciągnąć nakrętki do końca.
Nie zapomnij potem wykręcić śruby.
Weź cztery nakrętki M3nS i umieść je w gniazdach. Wyrównaj je w otworach przy pomocy klucza imbusowego.
Od teraz pamiętaj, że w środku wózka osi X są nakrętki, więc unikaj obracania go "do góry nogami", inaczej mogą wypaść.
Jeśli nakrętki wypadają, to użyj krótkiej śrubki z woreczka z zapasowymi, aby tymczasowo je przymocować.
Ułożenie przewodu czujnika IR
Ułożenie przewodu czujnika IR
Ułożenie przewodu czujnika IR
Ułożenie przewodu czujnika IR
Ułóż przewód w wózku osi X, wsuwając go pod specjalnie przygotowane zakładki - pomogą utrzymać przewód w kanale.
Ostrożnie połóż zmontowany czujnik filamentu z pokrywą z tyłu. Długość przewodu nie ma w tym momencie znaczenia - ustalimy ją później.
Poprowadź przewód przez kanałek i zapamiętaj jego ułożenie, bo kolejne przewody będziemy prowadzić w podobny sposób.
Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Ułożenie przewodu zgodnie z instrukcją jest KONIECZNE dla prawidłowego funkcjonowania ekstrudera! Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji.
Zacznijmy od małej pętelki poniżej silnika ekstrudera. Zostaw ok 2-3 cm luzu. Ułatwi to ewentualne rozmontowanie w przyszłości
Poprowadź przewód w "kanale" do tyłu.
Delikatnie dociśnij przewód w dół, aby zagiąć go na krawędzi.
Przygotuj również wózek osi X (X-carriage), dwie śruby M3x10 (jeśli jeszcze nie zostały użyte) i najdłuższy klucz imbusowy z kulką - będzie potrzebny.
Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Montaż wózka osi X
Ułożenie przewodu zgodnie z instrukcją jest KONIECZNE dla prawidłowego funkcjonowania ekstrudera! Przestrzegaj dokładnie wszystkich instrukcji.
Zanim zmontujesz wózek osi X, najpierw sprawdź, czy nakrętki w korpusie ekstrudera (Extruder-body) są nadal na swoich miejscach. Górna nakrętka lubi wypadać.
Weź wózek osi X (X-carriage) i przyłóż go z tyłu ekstrudera.
Upewnij się, że przewód silnika jest ułożony w kanałkach zarówno w korpusie ekstrudera (Extruder-body), jak i wózku osi X (X-carriage). W wózku osi X przewód biegnie obok przewodu czujnika IR.
UPEWNIJ SIĘ, ŻE ŻADEN Z PRZEWODÓW NIE JEST PRZYCIŚNIĘTY! Następnie weź śrubę M3x10 i klucz imbusowy z kulką na końcu, aby dokręcić części do siebie. Jeśli w tym momencie musisz umieścić śrubę w otworze, to na początku będzie ona skierowana pod lekkim kątem, ale "wyprostuje się" po kilku obrotach. Nie dokręcaj jej do końca, najpierw musimy ułożyć przewód czujnika IR.
Obróć ekstruder na drugą stronę i (jeśli to konieczne), wsuń drugą śrubę M3x10. Nie dokręcaj śruby do końca, najpierw musimy ułożyć przewód czujnika IR.
Dobra robota! Weź dodatkową żelkę ;)
Montaż pokrywy czujnika filamentu
Montaż pokrywy czujnika filamentu
Montaż pokrywy czujnika filamentu
Montaż pokrywy czujnika filamentu
Nałóż zmontowany czujnik filamentu z pokrywą (FS-cover) na górną część ekstrudera.
Wyrównaj lewą krawędź z krawędzią korpusu ekstrudera.
Dokręć części do siebie przy użyciu śruby M3x18.
Przewód czujnika IR może biec prosto do ekstrudera - nie ma potrzeby tworzenia pętelki. Ostrożnie wsuń przewód lub wyciągnij go odrobinę jeśli jest napięty.
Zakończ montaż śrubą M3x40.
Upewnij się, że między elementami nie ma szpar.
Pozycja czujnika filamentu IR zostanie skalibrowana w kolejnym rozdziale. MMU2S nie będzie działać prawidłowo bez dokładnej kalibracji.
Przygotowanie elementów wentylatora hotendu
Przygotowanie elementów wentylatora hotendu
Do kolejnych etapów przygotuj:
Wentylator hotendu Noctua (1x)
Śruba M3x14 (3x)
Upewnij się, że używasz odpowiednich śrub.
W MK3/MK2.5 wentylator był przykręcony śrubami M3x18. Wymień je na M3x14.
Ułożenie przewodu silnika
Ułożenie przewodu silnika
Ułożenie przewodu silnika
Ułożenie przewodu silnika
Teraz możesz dokręcić śruby z obydwóch stron.
Zanim przejdziemy dalej, weź klucz imbusowy i DELIKATNIE WSUŃ przewody silnika w kanałek, aby zrobić miejsce dla przewodów wentylatora.
Montaż wentylatora hotendu
Montaż wentylatora hotendu
Montaż wentylatora hotendu
Montaż wentylatora hotendu
Wentylator ma dwie strony, na jednej z nich jest naklejka Noctua. Upewnij się, że naklejka jest skierowana w stronę ekstrudera.
Stwórz małą pętelkę z przewodu. Upewnij się, że czarna koszulka termokurczliwa zabezpieczająca przewody znajduje się przy krawędzi obudowy wentylatora. Spójrz na ilustrację.
Umieść wentylator na ekstruderze i postępuj wg poniższej kolejności:
Zacznij od ułożenia przewodu wentylatora w górnym kanałku.
Dosuń wentylator do wózka osi X i DELIKATNIE WSUŃ przewody przy użyciu klucza imbusowego. Zanim dosuniesz wentylator do lewej strony, ułóż przewód w kanałku w wózku osi X.
KONTROLA OSTATECZNA! Wentylator jest umieszczony tak, aby przewód wychodził do góry, przez górny kanałek do wózka osi X. Nie zapomnij użyć obydwóch kanałków w wózku osi X. Upewnij się, że PRZEWODY NIE SĄ PRZYCIŚNIĘTE w żadnym miejscu!
Montaż wentylatora hotendu
Montaż wentylatora hotendu
Przykręć wentylator trzema śrubami M3x14. Dokręcaj je ostrożnie, aby nie połamać plastikowej ramki wentylatora. Upewnij się również, że wirnik wentylatora może się swobodnie obracać.
Zauważ, że śruby same "gwintują" sobie otwory w częściach drukowanych i nie ma tam nakrętek
Ostatni otwór zostaw na razie pusty.
Przygotowanie dźwigni dociskowej ekstrudera
Przygotowanie dźwigni dociskowej ekstrudera
Przygotowanie dźwigni dociskowej ekstrudera
Przygotowanie dźwigni dociskowej ekstrudera
Do kolejnych etapów przygotuj:
Extruder-idler-mmu2s [dźwignia dociskowa MMU2S] (1x)
Koło zębate Bondtech BEZ OTWORU na wkręt dociskowy (1x)
Łożysko koła zębatego (2x) może być ukryte w środku
Wałek (1x)
Nakrętka M3n (1x)
Śruba M3x40 (2x)
Sprężyna dźwigni dociskowej (1x) wsuń sprężynę na śrubę
Montaż łożyska
Montaż łożyska
Umieść obydwa łożyska w kole zębatym. Uważaj, mogą się wysunąć podczas montażu.
Montaż dźwigni dociskowej MMU2S
Montaż dźwigni dociskowej MMU2S
Montaż dźwigni dociskowej MMU2S
Montaż dźwigni dociskowej MMU2S
Umieść nakrętkę M3n w dźwigni dociskowej MMU2S (Extruder-idler-mmu2s).
Użyj techniki wciągania nakrętki.
Umieść koło zębate w dźwigni dociskowej tak, jak jest to pokazane na ilustracji.
Wsuń wałek przez drzwiczki docisku i kółko zębate. Użyj rozsądnej siły, aby NIE USZKODZIĆ wydrukowanej części. W przypadku części drukowanej samodzielnie użyj wiertła 3 mm, aby oczyścić otwory przed wsunięciem wałka.
Spróbuj obrócić koło zębate palcami i upewnij się, że obraca się bez przeszkód.
Sprawdzenie ustawienia przy pomocy filamentu
Sprawdzenie ustawienia przy pomocy filamentu
Wykorzystajmy możliwość i sprawdźmy raz jeszcze prawidłowe ustawienie filamentu i kół zębatych Bondtech.
Zalecamy obcięcie końcówki filamentu pod kątem - dzięki temu łatwiej będzie go wsunąć do rurki PTFE.
Wsuń filament od góry, przez Bondtecha, aż do rurki PTFE.
Sprawdź ustawienie kół i popraw je, jeśli to konieczne.
Dokręć śrubę, ale zachowaj ostrożność, ponieważ łatwo ją uszkodzić.
WYCIĄGNIJ filament.
Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera MMU2S
Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera MMU2S
Montaż dźwigni dociskowej ekstrudera MMU2S
Umieść dźwignię dociskową ekstrudera MMU2S (Extruder-idler-mmu2s) na miejscu i przykręć ją przy użyciu śruby M3x40.
Nie dokręcaj śruby zbyt mocno - służy ona jako oś dla dźwigni dociskowej. Sprawdź, czy dźwignia może się swobodnie poruszać (zakres ruchu jest jednak dość mały).
Ustawienie naprężenia dźwigni dociskowej ekstrudera MMU2S
Ustawienie naprężenia dźwigni dociskowej ekstrudera MMU2S
Ustawienie naprężenia dźwigni dociskowej ekstrudera MMU2S
Użyj śruby M3x40 ze sprężyną, aby dociągnąć dźwignię.
Przytrzymaj dźwignię dociskową z drugiej strony, aż śruba złapie gwint nakrętki.
Ze względu na to, że zastosowaliśmy pojedynczą śrubę, musisz dokręcić ją mocno. Główka śruby powinna być zrównana z częścią drukowaną lub nieznacznie poniżej jej powierzchni.
Montaż wspornika wentylatora wydruku
Montaż wspornika wentylatora wydruku
Montaż wspornika wentylatora wydruku
Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe we wsporniku. To ważne!
Użyj techniki wciągania nakrętki.
Umieść wspornik na ekstruderze i upewnij się, że skośna powierzchnia z otworem jest skierowana w dół (w kierunku dyszy).
Przykręć wspornik używając śruby M3x10.
Przygotowanie kanału wentylatora wydruku
Przygotowanie kanału wentylatora wydruku
Do kolejnych etapów przygotuj:
Fan-shroud (kanał wentylatora wydruku) (1x)
Śruba M3x20 (1x) (przeczytaj informację poniżej)
Nakrętka kwadratowa M3nS (1x)
Kanał wentylatora wydruku (fan-shroud) został zaprojektowany do montażu przy użyciu śruby M3x18, ale bazując na opiniach od Was oraz aby ułatwić proces montażu, użyj M3x20. Jeśli torebka z częściami ekstrudera zawierała tylko dwie śruby M3x20, to użyj jednej z woreczka z zapasowymi ("Spares").
Montaż kanału wentylatora wydruku
Montaż kanału wentylatora wydruku
Montaż kanału wentylatora wydruku
Wsuń nakrętkę M3nS w kanał wentylatora wydruku (fan-shroud), do samego końca.
Ustaw ją przy użyciu klucza imbusowego.
Zamontuj kanał wentylatora (fan-shroud) i przykręć go śrubą M3x20. Dokręcaj ją ostrożnie, aby nie połamać plastikowej ramki wentylatora. Upewnij się również, że wentylator może się swobodnie obracać.
Przygotowanie wentylatora wydruku
Przygotowanie wentylatora wydruku
Do kolejnych etapów przygotuj:
Wentylator wydruku (1x)
Śruba M3x20 (2x)
Nakrętka M3n (1x)
Musisz użyć śruby M3 o długości 20 mm. Jeśli przez przypadek została wkręcona gdzieś indziej, to użyj tej z woreczka zapasowego ("Spares") ;)
Montaż wentylatora wydruku
Montaż wentylatora wydruku
Montaż wentylatora wydruku
Montaż wentylatora wydruku
Najpierw wsuń wentylator wydruku w kanał wentylatora (fan-shroud) i upewnij się, że siedzi w nim prosto.
Następnie przykręć wentylator używając jednej śruby M3x20. Dokręć ją ostrożnie, aby nie połamać plastikowej obudowy.
Obróć ekstruder i umieść nakrętkę M3n w gnieździe. Nie musisz jej wciskać - wciągniemy ją przy pomocy śruby.
Wkręć pozostającą śrubę M3x20 z drugiej strony. Dokręć ją ostrożnie, aby nie połamać obudowy wentylatora.
Poprowadź przewody w kanałku zgodnie z ilustracją i wygnij je delikatnie w stronę ekstrudera, ale NIE ROZCIĄGAJ ich!
Przygotowanie czujnika P.I.N.D.A.
Przygotowanie czujnika P.I.N.D.A.
Do kolejnych etapów przygotuj:
Czujnik P.I.N.D.A. lub SuperPINDA (1x)
WAŻNE: są dwa czujniki, obydwa podobne do siebie. Jest między nimi taka różnica:
Czujnik P.I.N.D.A. - 4 przewody, używany wcześniej w ekstruderze. Użyjemy go teraz. Nowszy czujnik SuperPINDA ma tylko 3 przewody.
Czujnik F.I.N.D.A. lub SuperFINDA - ma 3, znacznie krótsze przewody. Jest częścią paczki z MMU2S i użyjemy go później.
Wygląd czujnika P.I.N.D.A. może się różnić - głównie kolorami.
Montaż czujnika P.I.N.D.A.
Montaż czujnika P.I.N.D.A.
Umieść czujnik P.I.N.D.A. w uchwycie. Dokładna pozycja nie ma znaczenia, ustawimy ją później.
Dokręć lekko śrubę M3x10.
Zrób małą pętlę z przewodu czujnika.
Ułóż przewód w kanałku razem z przewodami wentylatora.
Przygotowanie i montaż ekstrudera
Przygotowanie i montaż ekstrudera
Przygotowanie i montaż ekstrudera
Przygotowanie i montaż ekstrudera
Wsuń opaski zaciskowe w szczeliny w wózku osi X (X-carriage), tak jak na ilustracji.
Opuść oś X na ok 1/3 zasięgu od góry.
Obróć drukarkę tak, jak jest to pokazane na ilustracji - z silnikiem osi X i zasilaczem skierowanym w Twoją stronę. Ekran LCD powinien być skierowany w drugą stronę. Ustaw łożyska podobnie do ustawienia z ilustracji. Dokładna pozycja dolnego łożyska nie ma znaczenia w tym momencie.
Umieść ekstruder na łożyskach tak, aby górna para była dobrze osadzona. Upewnij się, że wózek osi X (X-carriage) wraz z wcięciami na pasek jest skierowany w Twoją stronę.
Pozycję dolnego łożyska ustawimy później.
Zaciśnij opaski i odetnij ich nadmiar.
Upewnij się, że wszystkie nakrętki prostokątne M3nS znajdują się na swoich miejscach w wózku osi X.
Organizacja przewodów ekstrudera
Organizacja przewodów ekstrudera
Organizacja przewodów ekstrudera
Przewody ze strony czujnika P.I.N.D.A. przeprowadź ponad dolnym prętem liniowym i ułóż je z powrotem w kanałku.
Przewody ze strony wentylatora hotendu również przeprowadź ponad dolnym prętem liniowym i ułóż je z powrotem w kanałku.
Ustaw łożysko tak, aby było dobrze osadzone w wózku osi X.
Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Wsuń złożoną na płasko końcówkę paska w wózek osi X tak, jak na ilustracji.
Użyj wkrętaka lub małego klucza imbusowego, aby wsunąć pasek w szczelinę.
Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Poprowadź pasek osi X przez uchwyt koła pasowego (X-end-idler), wokół łożyska 623h i z powrotem.
Poprowadź pasek przez wózek osi X (X-carriage).
Poprowadź pasek osi X przez uchwyt silnika (X-end-motor), wokół koła zębatego GT2-16 i z powrotem.
Zauważ, że MK2.5 różni się odrobinę osią X - głównie brakiem śruby naprężającej na górze.
Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Montaż paska osi X
Dotyczy tylko MK3: poluzuj śrubę, która jest używana do napinania paska. Nie ma potrzeby jej wykręcenia, po prostu upewnij się, że jest poluzowana.
Poluzuj obydwie śruby M3 na uchwycie silnika osi X.
Obróć silnik w sposób pokazany na ilustracji, tj. w stronę ramy.
Wsuń złożoną na płasko część paska GT2 dla osi X w odpowiednie miejsce w wózku osi X, tak jak jest to pokazane na drugiej ilustracji.
Użyj wkrętaka lub małego klucza imbusowego, aby wsunąć pasek w szczelinę.
Po tej stronie pasek będzie zwisać, NIE OBCINAJ go jeszcze.
Naprężenie paska osi X
Naprężenie paska osi X
Naprężenie paska osi X
Prawą ręką obróć silnik z powrotem do prawidłowej pozycji i przytrzymaj go (poczujesz, że pasek się napina i stawia opór).
Dwoma palcami lewej ręki ściśnij górny i dolny przebieg paska ze sobą. Do ściśnięcia paska powinna wystarczyć bardzo mała siła, ALE pasek nie powinien uginać się pod własnym ciężarem - powinien być prosty zanim go ściśniesz.
Jeżeli masz problemy z obróceniem silnika z powrotem do właściwej pozycji, to znaczy, że pasek jest zbyt mocno napięty.
W zależności od tego czy pasek jest naciągnięty za mocno lub za słabo, ustaw jego naprężenie przesuwając końcówkę w wózku osi X.
Po skończeniu obróć silnik do odpowiedniej pozycji i ponownie dokręć śruby M3.
Ustawienie paska osi X
Ustawienie paska osi X
Górna i dolna część paska powinny być do siebie równoległe (jedna powinna przebiegać nad drugą, bez krzyżowania się).
Aby ustawić pozycję paska, poluzuj śrubki na uchwycie koła pasowego i przesuwaj je delikatnie, aż uzyskasz odpowiednie ustawienie.
Dokręć obydwa wkręty dociskowe na kole pasowym zębatym.
Sprawdzenie naprężenia paska osi X
Sprawdzenie naprężenia paska osi X
Użyj metody opisanej poniżej, aby sprawdzić, czy pasek jest prawidłowo naciągnięty.
Przytrzymaj szczypcami wałek silnika osi X.
Przesuń ekstruder w kierunku silnika osi X. Nie używaj nadmiernej siły.
Jeśli pasek jest prawidłowo naciągnięty, poczujesz opór a ekstruder pozostanie nieruchomy. Jeżeli pasek będzie zbyt luźny, zdeformuje się (stworzy "falę") i przeskoczy na kole zębatym.
Pasek jest zbyt luźny? Wróć do kroku 48 i powtórz wszystkie kroki aż do tego, który obecnie czytasz. Musisz obrócić silnik i naciągnąć pasek w wózku osi X. Skrócenie paska przez wysunięcie końcówki o 2 lub 3 ząbki poza wózek osi X powinno wystarczyć.
Przycięcie paska osi X
Przycięcie paska osi X
Przycięcie paska osi X
Przycięcie paska osi X
Jeśli Twój pasek jest już przycięty, to pomiń tę czynność i wsuń go w wózek osi X (X-carriage).
W tym kroku zalecamy użycie białego markera, ale możesz obyć się bez niego.
Sprawdź jaka część paska musi zostać przycięta i delikatnie zdejmij jego koniec z wózka osi X, ale upewnij się, że co najmniej 3-4 zęby nadal znajdują się w wózku, ponieważ nie możesz dopuścić do jego poluzowania. Jeśli to możliwe, zaznacz w którym miejscu przyciąć pasek.
Upewnij się ponownie, że znacznik jest we właściwym miejscu, a pasek nadal jest naciągnięty.
Odetnij zbędną końcówkę paska i wsuń go z powrotem w wózek osi X. Jeśli potrzebujesz, użyj wkrętaka lub klucza imbusowego.
Precyzyjne ustawienie paska osi X
Precyzyjne ustawienie paska osi X
Precyzyjne ustawienie paska osi X
Precyzyjne ustawienie paska osi X
Jeśli masz MK2.5S, to pomiń ten etap.
W tym kroku zakończymy naciąganie paska. Najpierw przeczytaj instrukcje, ponieważ Twój pasek może być już odpowiednio naprężony.
Najpierw lekko poluzuj wszystkie śruby mocujące silnik, w przeciwnym razie górny "napinacz" nie zadziała (silnik musi mieć możliwość poruszania się).
UWAGA !!! ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ PODCZAS NAPRĘŻANIA PASKA! ZBYT MOCNE DOKRĘCENIE ŚRUBY SPOWODUJE PĘKNIĘCIE CZĘŚCI DRUKOWANEJ.
Dokręcaj śrubę M3x18 w uchwycie silnika osi X (X-end-motor) przy użyciu klucza imbusowego, jednak sprawdzaj naprężenie paska po każdym pełnym obrocie (lub dwóch).
Do prawidłowej pracy drukarki potrzebujemy, aby ściśnięcie paska palcami wymagało odrobinę większej siły. Przesuń ekstruder do końca w prawo (do uchwytu koła pasowego osi X - X-end-idler), następnie sprawdź naprężenie paska po środku osi X.
Dokręć z powrotem śruby po naciągnięciu paska.
Tą śrubą możesz ustawić naciągnięcie paska w przypadku wystąpienia problemów z osią X podczas kalibracji lub przesunięcia warstw wzdłuż osi X. Dokręcanie śruby naciąga pasek, a jej wykręcanie ma odwrotny efekt. Nie zapomnij jednak o poluzowaniu najpierw śrub na silniku!
Mocowanie filamentu nylonowego
Mocowanie filamentu nylonowego
Mocowanie filamentu nylonowego
Mocowanie filamentu nylonowego
Znajdź otwór na filament nylonowy. Użyj najmniejszego klucza imbusowego, aby upewnić się, że w środku nie ma żadnych przeszkód.
Wsuń filament nylonowy w otwór, jednocześnie "wkręcając" go przy użyciu szczypiec. Trzymaj ekstruder drugą ręką.
ZACHOWAJ SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ, ponieważ szczypce mogą się zsunąć, uszkadzając przewody!!!
Aby sprawdzić, czy filament jest dobrze umocowany, spróbuj delikatnie pociągnąć go ręką. Oś X powinna się nieznacznie poruszyć, ale filament powinien pozostać na miejscu.
Jeśli masz problem z wsunięciem filamentu, spróbuj poprawić kształt końcówki.
Przygotowanie tylnej pokrywy wózka osi X
Przygotowanie tylnej pokrywy wózka osi X
Do kolejnych etapów przygotuj:
X-carriage-back (tylna pokrywa wózka osi X) (1x)
Cable-holder (uchwyt przewodów) (1x)
Śruba M3x40 (1x)
Nakrętka M3n (1x)

Od tego momentu występują różnice w ekstruderze MK2.5S! Przejdź do innego rozdziału i wróć tutaj Prowadzenie przewodów ekstrudera MK2.5S. Podążaj za instrukcjami w tamtym rozdziale do samego końca. Poza przewodami i innego uchwytu przewodów (Cable-holder) potrzebujesz jeszcze jednej części drukowanej - bloczka krańcówki (Endstop-block).

Tylko dla użytkowników MK2.5S: po powrocie do tego rozdziału, możesz przejść bezpośrednio do Kroku 64.
Montaż uchwytu na przewody
Montaż uchwytu na przewody
Montaż uchwytu na przewody
Przygotuj śrubę M3x40 i uchwyt przewodów (cable-holder) z poprzedniego kroku.
Wkręć śrubę do końca, aby przeszła przez część drukowaną.
Uwaga: z jednej strony drukowanej części znajduje się otwór na główkę śruby.
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Weź nakrętkę M3n i umieść ją w gnieździe - dosuń ją do końca.
Użyj techniki wciągania nakrętki.
Obróć tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back) i przykręć do niej uchwyt na przewody (cable-holder).
Sprawdź, czy wcięcie w kształcie litery "U" jest odpowiednio wyrównane między obiema częściami.
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Przeprowadź przewody z ekstrudera PRZEZ tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back). Zacznij od przewodów czujnika IR, następnie przeprowadź przewód silnika ekstrudera i wentylatora hotendu.
W następnym etapie dołóż przewody wentylatora wydruku i czujnika P.I.N.D.A. .
Przewody hotendu NIE PRZECHODZĄ przez tylną pokrywę wózka osi X (X-carriage-back)!
Ostrożnie wsuń filament nylonowy i przyłóż tylną pokrywę wózka osi X.
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Montaż tylnej pokrywy wózka osi X
Do kolejnego etapu przygotuj:
Śruba M3x10 (4x)
Przed dokręceniem tylnej pokrywy wózka (X-carriage-back) ułóż przewody i upewnij się, że żaden nie zostanie przyciśnięty między częściami.
Użyj wszystkich czterech śrub do dokręcenia tylnej pokrywy wózka osi X (X-carriage-back).
Dokręć śruby z rozsądną siłą - nie zdeformuj, ani nie ściśnij łożysk między częściami drukowanymi.
Przygotowanie owijki tekstylnej
Przygotowanie owijki tekstylnej
Przygotowanie owijki tekstylnej
Do kolejnych etapów przygotuj:
Opaska zaciskowa (5x)
Owijka tekstylna 13x490 mm (1x)
MMU2S zawiera owijkę tekstylną służącą do zastąpienia owijki tekstylnej w starszych wersjach MK3/MK2.5.