CS
  • English
  • Español
  • Italiano
  • Deutsch
  • Polski
  • Français
Přihlásit

7. Sestava kazety zásobníku

7. Sestava kazety zásobníku

7. Sestava kazety zásobníku
Relevantní pro:
Poslední aktualizace 3 days ago
7. Sestava kazety zásobníku
 Obtížnost
Střední
 Kroky
20
 Dostupné překlady
ENPLDEESITFR
Příprava dílů:
Příprava dílů:
Příprava dílů:
Příprava dílů:
Pro následující kroky si prosím připravte:
Deska zásobníku (6x)
Držák tiskárny (1x)
Buffer-leg (1x)
Segmenter (1x)
Šrouby M3x30 (6x)
Matka M3nS (6x)
Sestavení (1. část)
Sestavení (1. část)
Sestavení (1. část)
Sestavení (1. část)
Insert the protruding parts of the Buffer leg into the marked openings in the Segmenter. Push it all the way in.
Vložte čtyři matice M3nS do malých označených otvorů v segmentoru. Zatlačte je až na doraz.
Zbylé dvě matky M3nS vložte do označených otvorů na držáku tiskárny. Zatlačte je až na doraz.
Sestavení (2. část)
Sestavení (2. část)
Sestavení (2. část)
Sestavení (2. část)
Insert the first buffer plate into the marked bottom opening in the Segmenter. Push it all the way in so that the screw openings line up.
Make sure the buffer leg and the cutout parts of the sheet are on opposite sides - as seen in the picture.
Attach the printer holder to the marked position on the buffer sheet. For now, it should be pointed up. The sheet should attach to the bottommost opening in the printer holder.
Orient the whole assembly so that the buffer sheet is standing up. Both the printer holder and the Leg should be on the ground.
Sestavení (3. část)
Sestavení (3. část)
Sestavení (3. část)
Insert the remaining 5 buffer plates into the corresponding openings on the Segmenter and Printer holder.
Celá sestava by nyní měla vypadat jako na druhém obrázku.
Sestavení (4. část)
Sestavení (4. část)
Sestavení (4. část)
Vložte tři šrouby M3x30 do označených otvorů na boku segmentátoru i držáku tiskárny. Utáhněte je.
Pokud šroub nelze zavést, zkontrolujte, zda jsou všechny otvory zarovnány s deskami.
Šroub příliš neutahujte. V opačném případě by mohlo dojít k deformaci dílu.
Attach another two M3x30 screws into the openings on the other side of the Segmenter.
Sestavení (5. část)
Sestavení (5. část)
Sestavení (5. část)
Vložte poslední šroub M3x30 do označeného otvoru v dílu Printer-holder.
Všimněte si, že některé verze dílu mohou mít otvor na opačné straně, ale postup montáže zůstává stejný.
Šroub příliš neutahujte. V opačném případě by mohlo dojít k deformaci dílu.
Zatlačte šroub do sestavy až k matce. Utáhněte jej.
Příprava dílů zásobníku
Příprava dílů zásobníku
Příprava dílů zásobníku
Příprava dílů zásobníku
Pro následující kroky si prosím připravte:
Díly zásobníku (10x)
Kolečko (5x)
Ložisko 693-2rs (5x)
Hřídel 2,9x8,5 (5x)
Matka M3n (15x)
Šroub M3x6 (25x)
Buffer segment INFO
Buffer segment INFO
Buffer segment INFO
K dispozici bylo několik verzí dílů tohoto dílu, které se mohou mírně lišit vzhledem. Postup montáže však zůstává stejný.

MMU3 pro tiskárny MK4 vyžaduje použití nejnovějšího designu kazety zásobníku, verze B.

Verze B byla zahrnuta v balení MMU3 zasílaném po dubnu 2023.
The version B accommodates the slightly longer unload distance of the Nextruder. If you're adapting an older MMU3 unit to the MK4, it's necessary to reprint the plastic parts of the buffer cassettes to ensure proper compatibility.
Sestavení dílu (část 1)
Sestavení dílu (část 1)
Sestavení dílu (část 1)

Vložte ložisko do středového otvoru v kolečku.

Ujistěte se, že je ložisko zasunuto až na doraz, dokud není v jedné rovině s povrchem.
Opakujte postup pro zbývající čtyři kolečka.
Sestavení dílu (část 2)
Sestavení dílu (část 2)
Sestavení dílu (část 2)
Sestavení dílu (část 2)
Insert three M3n nuts into the marked openings on the Segment and push them all the way in.
Přidejte kolečko do středu dílu zásobníku.
Push the small shaft all the way through the middle of the bearing, until it engages into the segment below.
Sestavení dílu (část 3)
Sestavení dílu (část 3)
Sestavení dílu (část 3)
Sestavení dílu (část 3)
Cover the assembly with another Segment part. Push both parts together to make sure the center shaft engaged into the top segment too.
Spojte oba díly pomocí čtyř šroubů M3x6.
Sestavenou jednotku otočte.
Přidejte pátý šroub M3x6 z druhé strany.
Opakujte postup pro zbývající čtyři segmenty.
Instalace objímky
Instalace objímky
Instalace objímky
Insert one of the collets into the marked position on the cartridge.
Note, for an easier installation, you might want to squish the small fins together while you insert the collet into the opening. Otherwise, one of the fins might spread outwards, resulting in a damaged collet.
Do dalšího otvoru vložte další objímku.
Nainstalujte objímky i do zbývajících čtyř kartridží.
Instalace cartridge
Instalace cartridge
Instalace cartridge
Instalace cartridge
Nyní připravte všechn 5 kartridží a tělo zásobníku.
Take one of the cartridges and hold it by the two handles. Squish the handles together for insertion.
Vložte všechny kartridže to těla zásobníku.
Make sure the cartridge is properly inserted.
For a later cartridge removal, squish the two handles together and pull it out.
Insert all the cartridges into the buffer body.
Instalace PTFE trubiček
Instalace PTFE trubiček
Instalace PTFE trubiček
Instalace PTFE trubiček
Insert the PTFE tubes into the upper collet in each of the cartridges. Push them all the way in.
Spojte PTFE trubičky pomocí PTFE svorky přibližně uprostřed.
Byl tento návod užitečný?

Komentáře

Stále nemáte jasno?

Stále nemáte jasno?

Pokud nemůžete najít odpověď na vaši otázku, projděte si naše další materiály na webu.
A pokud nenajdete odpověď, pošlete nám zprávu na [email protected] nebo přes tlačítko níže.

Kontaktujte nás