PL
  • English
  • Čeština
  • Español
  • Italiano
  • Deutsch
  • Français
  • 日本語
Login

5. Montaż korpusu z kołami radełkowanymi

Menu

5. Montaż korpusu z kołami radełkowanymi

5. Montaż korpusu z kołami radełkowanymi
Dotyczy:
Ostatnia aktualizacja 3 years ago
5. Montaż korpusu z kołami radełkowanymi
 Poziom trudności
Średni
 Kroki
35
 Dostępne języki
ENCSESDEITFRJA

Krok 1 Narzędzia niezbędne w tym rozdziale

Narzędzia niezbędne w tym rozdziale
Narzędzia niezbędne w tym rozdziale
Do tego rozdziału przygotuj następujące narzędzia:
Klucz imbusowy 2,5 mm do śrub M3
Klucz imbusowy 1,5 mm do wyrównania nakrętek
Szczypce spiczaste do montażu ostrza.
Narzędzie pomiarowe (opcjonalnie) - najlepiej suwmiarka.

Krok 2 Przygotowanie części korpusu kół radełkowanych

Przygotowanie części korpusu kół radełkowanych
Przygotowanie części korpusu kół radełkowanych
Do kolejnych etapów przygotuj:
mmu2-pulley-body (korpus kół radełkowanych) (1x)
Nakrętka kwadratowa M3nS (10x)
Nakrętki leżą na korpusie dla lepszej widoczności do fotografii. Nie musisz umieszczać ich tak samo ;)

Krok 3 Montaż korpusu kół radełkowanych (część 1)

Montaż korpusu kół radełkowanych (część 1)
Montaż korpusu kół radełkowanych (część 1)
Montaż korpusu kół radełkowanych (część 1)
Montaż korpusu kół radełkowanych (część 1)
Umieść cztery nakrętki w gniazdach znajdujących się na górze korpusu kół radełkowanych.
Umieść trzy nakrętki w gniazdach z prawej strony korpusu.
Teraz umieść dwie nakrętki w gniazdach z przeciwnej strony korpusu.
Ustaw otwory nakrętek w osiach otworów w części drukowanej przy pomocy klucza imbusowego 1,5 mm.

Krok 5 Przygotowanie części silnika kół radełkowanych

Przygotowanie części silnika kół radełkowanych
Przygotowanie części silnika kół radełkowanych
Przygotowanie części silnika kół radełkowanych
Przygotowanie części silnika kół radełkowanych
Do kolejnych etapów przygotuj:
Kółko radełkowane (5x)
Śruba M3x10 (4x)
Łożysko 625 (1x)
Silnik (oznaczony jako Pulley) (1x)
Filament o długości 10-15 cm (1x)
Filament nie jest częścią zestawu z dodatkiem - użyj jakiegokolwiek filamentu 1,75 mm. Jeśli to możliwe, użyj prostego odcinka.
Silnik kół radełkowanych nie jest dołączony do zestawu aktualizacji MMU1 do MMU2S - szczegóły w kolejnym kroku instrukcji.

Krok 6 Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 1)

Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 1)
Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 1)

Ten krok dotyczy tylko aktualizacji z MMU1 do MMU2S. W innym przypadku przejdź do kroku 9

Do kolejnych etapów przygotuj:
Łącznik wałka (1x)
Wałek 5h9x90 (1x)
Silnik ekstrudera (1x)
Użyj silnika ze zdemontowanego MMU1. Tego silnika nie ma w zestawie aktualizacji MMU1-MMU2S.

Krok 7 Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 2)

Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 2)
Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 2)
Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 2)
Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 2)
Ten etap dotyczy tylko aktualizacji MMU1 do MMU2S.
Obróć wałek tak, aby spłaszczenie było skierowane w stronę przewodów.
Oddziel łącznik od silnika dołączonymi szczypcami. Jeśli chcesz ustawić łącznik bardziej precyzyjnie, to odstęp powinien być równy 10 mm.
Umieść łącznik wałka na rozwartych szczypcach i dokręć dolny wkręt dociskowy do płaskiej części wałka.
Lekko naciśnij łącznik, aby upewnić się, że jest odpowiednio zamocowany na wałku.

Krok 8 Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 3)

Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 3)
Aktualizacja MMU1 do MMU2S (część 3)
Ten etap dotyczy tylko aktualizacji MMU1 do MMU2S.
Wsuń łącznik na wałek silnika tak, aby wkręt dociskowy był skierowany na spłaszczenie czopu wałka.
Dokręć wkręt dociskowy.
Mimo tego, że silnik jest oznaczony jako "Extruder", to od teraz traktujemy go jako "Pulley motor" (silnik kół radełkowanych).

Krok 9 Montaż silnika kół radełkowanych (część 1)

Montaż silnika kół radełkowanych (część 1)
Montaż silnika kół radełkowanych (część 1)
Montaż silnika kół radełkowanych (część 1)
Montaż silnika kół radełkowanych (część 1)
Upewnij się, że przewód silnika jest skierowany w lewo.
Obróć wałek tak, aby spłaszczenie było skierowane w górę.
Wsuń pierwsze kółko radełkowane na wałek silnika upewniając się, że śruba jest skierowana do góry (w kierunku płaskiej części wałka). Dokręć śrubę lekko.
Pierwsze kółko radełkowane powinno znaleźć się ok 30 mm (1.18 cala) od czarnego "pierścienia" na silniku. Nie dokręcaj wkręta dociskowego do końca - w kolejnych krokach zajmiemy się ustawieniem dokładnej pozycji.
Wsuń kolejne kółka radełkowane w ten sam sposób (ze śrubą skierowaną do góry). Dokręć śruby lekko.
Ustawieniem dokładnej pozycji zajmiemy się później.

Krok 10 Montaż silnika kół radełkowanych (część 2)

Montaż silnika kół radełkowanych (część 2)
Montaż silnika kół radełkowanych (część 2)
Montaż silnika kół radełkowanych (część 2)
Montaż silnika kół radełkowanych (część 2)
Umieść łożysko 625 w korpusie. Powinno ono "wskoczyć" na swoje miejsce.
Wsuń silnik tak, aby wałek wszedł w łożysko.
Przewód silnika powinien być skierowany w lewo - spójrz na drugą ilustrację.
Wsuń dwie śruby M3x10 w otwory w korpusie docisku i dokręć je lekko.
Obróć całość do góry nogami, wsuń drugą parę śrub M3x10 i również dokręć je lekko.
Upewnij się, że silnik przylega dobrze do korpusu bębna dociskowego (idler-body), a następnie dokręć wszystkie cztery śruby. Dokręcaj je po przekątnej.

Krok 11 Ustawienie radełek

Ustawienie radełek
Ustawienie radełek
Ustawienie radełek
Ustawienie radełek
UWAGA: ten krok jest kluczowy dla prawidłowego funkcjonowania dodatku Multi Material. Sprawdź ustawienie dokładnie!!!
Wsuń filament w korpus tak, jak na ilustracji.
Jeśli filament jest wygięty w łuk, to skieruj go w dół - tak, aby część przechodząca nad kółkiem radełkowanym nie była skierowana ani w lewo, ani w prawo.
Ustaw kółka radełkowane tak, aby część radełkowana znajdowała się bezpośrednio pod filamentem.
Po raz kolejny sprawdź ustawienie radełkowanych części kółek względem filamentu.
Upewnij się, że wkręt dociskowy (tzw. robaczek) jest wciąż prostopadły do płaskiej części wałka i dokręć go. Dokręcaj ostrożnie, aby nie przekręcić gwintu/gniazda śruby.
Powtórz to samo dla pozostałych czterech radełek.

Krok 12 Przygotowanie przedniego uchwytu rurek PTFE

Przygotowanie przedniego uchwytu rurek PTFE
Przygotowanie przedniego uchwytu rurek PTFE
Przygotowanie przedniego uchwytu rurek PTFE
Do kolejnych etapów przygotuj:
mmu2-front-PTFE-holder (przedni uchwyt rurek PTFE) (1x)
Śruba M3x10 (4x)
Rurka PTFE 4x2x19 (5x)
Zauważ, że rurki mają załamaną krawędź wewnętrzną z jednej strony. Zwróć uwagę na umieszczenie ich we właściwym kierunku.
Rurki mogą wystąpić również w białym kolorze - nie różnią się niczym innym.

Krok 13 Montaż przedniego uchwytu rurek PTFE

Montaż przedniego uchwytu rurek PTFE
Montaż przedniego uchwytu rurek PTFE
Montaż przedniego uchwytu rurek PTFE
Montaż przedniego uchwytu rurek PTFE
Umieść rurki PTFE w korpusie tak, aby około połowa wystawała. Końcówki ze ściętą krawędzią wewnętrzną powinny być skierowane na zewnątrz!!!
Nałóż przedni uchwyt rurek PTFE. Zauważ, że otwory w górnym rzędzie są przeznaczone dla rurek.
Przykręć uchwyt przy pomocy czterech śrub M3x10.

Krok 15 Montaż korpusu wybieraka (część 1)

Montaż korpusu wybieraka (część 1)
Montaż korpusu wybieraka (część 1)
Montaż korpusu wybieraka (część 1)
Montaż korpusu wybieraka (część 1)
Umieść trzy nakrętki M3nS w gniazdach w korpusie wybieraka (selector-finda) - wsuń je do końca. Wyrównaj ich otwory z otworami w części drukowanej przy pomocy klucza imbusowego 1,5 mm.
Wsuń nakrętkę M3n w gniazdo. Aby sobie to ułatwić, możesz użyć długiej śruby z torebki z elementami zapasowymi ("Spare") lub z Twojego zestawu z MK3. Nie używaj do tego młotka - siła ręki powinna wystarczyć.
Umieść trzy nakrętki M3nS w gniazdach w korpusie wybieraka (selector-finda) - wsuń je do końca. Wyrównaj ich otwory z otworami w części drukowanej przy pomocy klucza imbusowego 1,5 mm.

Krok 16 Montaż korpusu wybieraka (część 2)

Montaż korpusu wybieraka (część 2)
Montaż korpusu wybieraka (część 2)
Montaż korpusu wybieraka (część 2)
Obróć korpus wybieraka jak na ilustracji. Otwory pod rurki są powiększone z tej strony.
Wsuń rurki do końca. Ich końce powinny być zrównane z powierzchniami części drukowanej.
Jeśli nie możesz wsunąć rurek, to spróbuj je wkręcić. Następnie obróć część drukowaną tak, aby oprzeć rurki o płaską powierzchnię (prostopadle do powierzchni!) i naciśnij na część, aby wsunąć rurki równomiernie. Nie używaj młotka, ponieważ możesz uszkodzić ich krawędzie!

Krok 17 Przygotowanie części silnika wybieraka

Przygotowanie części silnika wybieraka
Przygotowanie części silnika wybieraka
Przygotowanie części silnika wybieraka
Przygotowanie części silnika wybieraka
Do kolejnych etapów przygotuj:
mmu2-selector-front-plate (przednia płytka wybieraka) (1x)
Śruba M3x10 (7x)
Pręt liniowy 5x120sh 120 mm (2x)
Silnik wybieraka (oznaczony jako "Selector") (1x)
Nakrętka śruby trapezowej (1x)
Nakrętka znajduje się na śrubie silnika - wykręć ją.

Krok 18 Montaż nakrętki trapezowej

Montaż nakrętki trapezowej
Montaż nakrętki trapezowej
Montaż nakrętki trapezowej
Montaż nakrętki trapezowej
Obróć korpus wybieraka (selector-finda) tak, jak na ilustracji. Z tej strony znajduje się specjalne gniazdo pod nakrętkę trapezową.
Umieść nakrętkę w gnieździe na korpusie wybieraka.
Zamocuj nakrętkę trapezową przy pomocy dwóch śrub M3x10.
Nakrętka trapezowa ma cztery otwory - wszystkie są takie same.
Porada: jeśli śruby nie dosięgają do nakrętek, to możesz tymczasowo użyć śruby M3x18 z torebki z częściami zapasowymi. Przez dokręcanie jej przyciągniesz nakrętkę do góry.

Krok 19 Montaż przedniej płytki wybieraka

Montaż przedniej płytki wybieraka
Montaż przedniej płytki wybieraka
Montaż przedniej płytki wybieraka
Obróć korpus wybieraka (selector-finda) tak, jak na ilustracji.
Umieść przednią płytkę wybieraka (selector-front-plate) tak, jak na ilustracji. Zauważ, że ta część drukowana ma 2 różne boki - płaski i ścięty. Ten ścięty powinien być skierowany w kierunku środka korpusu wybieraka.
Przykręć je dwoma śrubami M3x10.
W następnym kroku zamontujemy ostrze, jednak nie odkładaj elementów przygotowanych w kroku 17 - wkrótce będziemy ich używać.

Krok 20 Przygotowanie uchwytu ostrza

Przygotowanie uchwytu ostrza
Przygotowanie uchwytu ostrza
!!! UWAGA: w tym i kolejnych krokach będziesz obchodzić się z ostrzem. Zachowaj ostrożność, aby się nie skaleczyć. Użyj szczypiec lub załóż rękawiczki, aby chronić skórę!!!
Do kolejnych etapów przygotuj:
mmu2-blade-holder (uchwyt ostrza) (1x)
Śruba M3x10 (2x)
Ostrze (1x)
W zestawie znajdują się 2 ostrza - jedno jest zapasowe.

Krok 21 Montaż uchwytu ostrza

Montaż uchwytu ostrza
Montaż uchwytu ostrza
Montaż uchwytu ostrza
Montaż uchwytu ostrza
Ustaw korpus wybieraka (selector-finda) tak, jak na ilustracji.
Ostrożnie umieść ostrze w przygotowanym gnieździe i wyrównaj je do lewego-górnego narożnika.
Upewnij się, że ostrze jest skierowane w zaznaczonym kierunku.
Zwróć uwagę na zagłębienie w uchwycie nożyka - ma ono kształt ostrza. Połóż klapkę na nożyku i sprawdź, czy części dobrze do siebie pasują.
Umieść uchwyt na ostrzu i przykręć dwoma śrubami M3x10. Przed dokręceniem śrub do końca upewnij się, że ostrze jest na swoim miejscu. Jeśli potrzebujesz, delikatnie ustaw je przy pomocy klucza imbusowego.
Od teraz zwracaj większą uwagę przy obchodzeniu się z tą częścią. Możesz skaleczyć się wystającym ostrzem!

Krok 22 Montaż silnika wybieraka (część 1)

Montaż silnika wybieraka (część 1)
Montaż silnika wybieraka (część 1)
Montaż silnika wybieraka (część 1)
Montaż silnika wybieraka (część 1)
Przed montażem silnika musimy zamontować korpus wybieraka.
Umieść korpus wybieraka (selector-finda) jak na ilustracji. Na tym etapie ważny jest odpowiedni kierunek, nie dokładna pozycja.
Wsuń obydwa pręty przez korpus kół radełkowanych i wybierak.
Upewnij się, że obydwa pręty są dosunięte do końca gniazd w korpusie kół radełkowanych (pulley-body).
Sprawdź czy końcówki prętów są zrównane z korpusem i przesuń korpus wybieraka do końca w lewo.
KONTROLA OSTATECZNA: przesuń wybierak od skraju do skraju zakresu prętów liniowych, aby upewnić się, że ostrze w żadnym miejscu nie haczy o żadną z części.

Krok 23 Montaż silnika wybieraka (część 2)

Montaż silnika wybieraka (część 2)
Montaż silnika wybieraka (część 2)
Montaż silnika wybieraka (część 2)
Montaż silnika wybieraka (część 2)
Wsuń silnik wybieraka (oznaczony "Selector") w korpus ustawiając przewody w górę.
Przejrzyj dokładnie gwint pod kątem zanieczyszczeń i kawałków plastiku. Jeśli będzie zabrudzony, to montaż sprawi Ci trudności.
Zacznij wkręcać śrubę w nakrętkę (obracając w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara), jak tylko jej dosięgnie. Przytrzymaj wybierak ręką.
Obracaj śrubę do czasu, aż silnik oprze się o korpus. Jednocześnie trzymaj wybierak cały czas dosunięty do lewej strony.
Przykręć silnik trzema śrubami M3x10.

Krok 24 Przygotowanie czujnika SuperFINDA

Przygotowanie czujnika SuperFINDA
Przygotowanie czujnika SuperFINDA
Mimo, że obydwa czujniki wyglądają podobnie, zauważ, że P.I.N.D.A.lub SuperPINDA jest używany na ekstruderze drukarek Original Prusa i3, a czujnik F.I.N.D.A. lub SuperFINDA ma krótszy przewód i jest używany tylko z dodatkiem MMU.
Do kolejnych etapów przygotuj:
Czujnik SuperFINDA (1x)
Kulka czujnika F.I.N.D.A. (1x)
Śruba M3x10 (1x)
W torebce z częściami zapasowymi znajduje się dodatkowa kulka ;)

Krok 25 Montaż czujnika SuperFINDA

Montaż czujnika SuperFINDA
Montaż czujnika SuperFINDA
Montaż czujnika SuperFINDA
Montaż czujnika SuperFINDA
Umieść kulkę w okrągłym otworze w korpusie wybieraka.
Ostrożnie wkręć czujnik SuperFINDA w uchwyt. Zalecamy zawinięcie przewodu w podobny sposób, aby zapobiec jego uszkodzeniu.
Dokładna pozycja czujnika SuperFINDA zostanie ustawiona w kolejnym rozdziale. Na razie zostaw ok 15 mm elementu metalowego ponad krawędzią części drukowanej.
Najnowsza rewizja jednostki MMU2S ma okienka inspekcyjne po obu stronach wybieraka. Jest to dobry punkt startowy do ustawienia czujnika SuperFINDA dokładnie na szczycie okienka inspekcyjnego, patrząc od strony silnika wybieraka.
Umieść śrubę M3x10 tak, jak na ilustracji i dokręć ją delikatnie.

Krok 26 Przygotowanie części jednostki MMU2

Przygotowanie części jednostki MMU2
Przygotowanie części jednostki MMU2
Do kolejnych etapów przygotuj:
Wałek 5x16sh (2x)
Łożysko 625 (2x)
Śruba M3x10 (2x)
Jednostka MMU2 jest rozumiana jako zestaw wszystkich części drukowanych, silników, wałków itp., zmontowanych w całość.

Krok 27 Montaż jednostki MMU2 (część 1)

Montaż jednostki MMU2 (część 1)
Montaż jednostki MMU2 (część 1)
Montaż jednostki MMU2 (część 1)
Obróć korpus kół radełkowanych stroną bez silnika w Twoim kierunku.
Umieść łożysko w gnieździe. Upewnij się, że jego krawędzie są zrównane z powierzchnią części drukowanej.
Jeśli nie możesz wcisnąć łożyska z łatwością, sprawdź gniazdo i wyczyść ewentualne niedoskonałości wydruku, jeśli tam są.

Krok 28 Montaż jednostki MMU2 (część 2)

Montaż jednostki MMU2 (część 2)
Montaż jednostki MMU2 (część 2)
Montaż jednostki MMU2 (część 2)
Obróć korpus kół radełkowanych stroną z silnikami w Twoim kierunku.
Umieść łożysko w gnieździe. Upewnij się, że jego krawędzie są zrównane z powierzchnią części drukowanej.

Krok 29 Montaż jednostki MMU2S (część 3)

Montaż jednostki MMU2S (część 3)
Montaż jednostki MMU2S (część 3)
Montaż jednostki MMU2S (część 3)
Zmontujmy MMU2S w całość ;)
Umieść obydwa korpusy (pulley-body oraz idler-body) względem siebie tak, jak jest to pokazane na ilustracji. Zwróć uwagę na pozycje silników.
"Obróć" korpus dociskowy na korpusie kół radełkowanych.
Ustawieniem właściwej pozycji zajmiemy się w następnym kroku.

Krok 30 Montaż jednostki MMU2 (część 4)

Montaż jednostki MMU2 (część 4)
Montaż jednostki MMU2 (część 4)
Montaż jednostki MMU2 (część 4)
Obróć stronę z dwoma silnikami ku sobie.
Wsuń wałek 5x16sh i wyrównaj jego koniec z zewnętrzną powierzchnią części drukowanej.
Obróć stronę z jednym silnikiem ku sobie.
Wsuń drugi wałek 5x16sh i wyrównaj jego koniec z zewnętrzną powierzchnią części drukowanej.

Krok 31 Montaż jednostki MMU2 (część 5)

Montaż jednostki MMU2 (część 5)
Montaż jednostki MMU2 (część 5)
Montaż jednostki MMU2 (część 5)
Obróć stronę z dwoma silnikami ku sobie.
Wkręć śrubę M3x10, aby zabezpieczyć wałek przed wypadnięciem. Dokręć główkę śruby do powierzchni części drukowanej.
Obróć stronę z jednym silnikiem ku sobie.
Użyj drugiej śruby M3x10, aby zabezpieczyć drugi wałek przed wypadnięciem. Dokręć główkę śruby do powierzchni części drukowanej.

Krok 33 Montaż systemu dociskowego

Montaż systemu dociskowego
Montaż systemu dociskowego
Montaż systemu dociskowego
Wsuń sprężyny na śruby
Umieść śruby ze sprężynami w otworach w korpusie dociskowym.
Wkręć śruby aby ich główki znalazły się odrobinę poniżej powierzchni części drukowanej.

Krok 34 Czas na Haribo!

Czas na Haribo!
Czas na Haribo!
Dość wymagający rozdział, prawda?
Montaż korpusu kół radełkowanych wymagał sporej uwagi - zjedz nie mniej niż 20% żelków.
Czy ten poradnik był pomocny?

Komentarze

Wciąż masz pytania?

Wciąż masz pytania?

Jeśli masz pytanie dotyczące czegoś, czego nie opisaliśmy, to sprawdź dodatkowe zasoby.
A jeśli to nie działa, możesz wysłać zgłoszenie na [email protected] lub klikając poniższy przycisk.

Kontakt